Outlaw Star
#11
ok , upravo odgledah Outlaw star..

1. Slazem se sa Dreamom, space borbe i generalno izgled brodova, pre svega mislim na Grapler ruke je najslabiji deo anime - a .

Medjutim van toga, mene je anime odusevio, odlicna atmosfera, neke epizode su prica za sebe neke prate glavnu radnju, ali iskrneo sam uzivao u maltene svakoj epizodicnoj epizodi , jednom recju prava avantura . Ima slicnosti sa Bebopom, recimo da je Bebop malo vise ozbiljniji, no naravno, ovo nije nikakva kritika za Outlaw star, on je jednostvano zabavna space avantura sa odlcinim likovima.. Hot ICe Hild hehehe ... Kraj hm, generalno je malo meh , ali zadovoljavajuci , Neka 8 ica, licno uzivanje 9.

Ako hocete neku zanimljivu, akcionu, , space avanturu , ne trazite dalje , mozda se ovo cak vise svidi lljudima koji ne gotive toliko Bebop a , mnogo brze sam odgledao Outlaw Star nego Bebopa . Iako je meni i Bebop kul skroz.
Reply
#12
^Meni je isto kraj malo bio meh, moglo je za nijansu bolje. Sad ga se vec slabije secam doduse da bih pamtio zasebne epizode. Mozda design brodova nije nista specijalno, ali zato character design odredjenih likova mi je bio kul. Najvise kod negativaca, cak je malo nostalgican u mom slucaju, jer retko danas takve likove crtaju. Nemam nista protiv novih animea, ali odredjeni likovi u starijim animeima su tako badass nacrtani Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#13
(2017-12-19, 17:04)Eleran Wrote: ^Meni je isto kraj malo bio meh, moglo je za nijansu bolje. Sad ga se vec slabije secam doduse da bih pamtio zasebne epizode. Mozda design brodova nije nista specijalno, ali zato character design odredjenih likova mi je bio kul. Najvise kod negativaca, cak je malo nostalgican u mom slucaju, jer retko danas takve likove crtaju. Nemam nista protiv novih animea, ali odredjeni likovi u starijim animeima su tako badass nacrtani Smile
 
Bas to je i meni osecaj , ne prave se vise ovakve stvari, pravi muskarci i pozitivci i negativci, takodje odlicni zenski likovi.. 

Inace , meni daleko vise lezi starija animacija, ovi novi loli likovi, mnogo stvari nisam ni pogledao zbog toga, nedostaje prava animacija hah

Kad smo vec kod starijih anime a, upravo sam skinuo BIG 0 , to je sledeci anime koji gledam Big Grin
Reply
#14
^Pogledao Smile Nije los. Ima malo batman feel Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)