Black brother blood
#11
a ne, pogresno si shvatio Smile
ja nisam prestao da gledam DGM nego necu i ne zelim da gledam fansubove od drugih grupa osim od one od koje sam poceo da skidam i prevodim seriju, jer ne volim da radim prevode za miksovane fansubove, zat sto svi rade drugacije i mora mnogo vise da se obraca paznja ko je ko i sta je sta, ako hoces da ti prevod lici na nesto Smile
a grupa od koje sam ja poceo da skidam je nesto zakucala pa je izbacila za sada samo 30 epizoda, ali iskreno se nadam da ce nastaviti i na kraju odraditi sve zato sto stvarno rade odlican posao Smile

a isto tako, ne pocinjem ja nikad da gledam vise stvari odjednom, nego uvek idem redom, osim kad su u pitanju ove fensi serije americke produkcije, to skidam epizodu za epizodom cim se emituje Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#12
hahaha, Battlestar Galactica, jel? XD
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#13
ma kakvi, ne lozim se ja na star wars i slicne tematike, pratim Lost, Heroes, My name is Earl (cesto pustaju pesme od Blue Oyster Cult-a Smile), Supenatural (takodje pustaju BOC Smile), Primeval, Prison Break, Californication (manje-vise)
mislim da je to sve sto se tice ovih serija koje se jos uvek emituju Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#14
Bas pogledao i mogu reci da ima potencijala, jedino kao sto su neki vec rekli, premalo epizoda i nije bas doreceno.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#15
Ima jos materijala...e sad da malo promenimo temu ko je po vasem misljenu najveca stoka i ko je koga najvise izmlatio...Glasam za Caina Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#16
Hm, onaj lik Yavuri Chao, blue beast ga je baš brutalno premlatio. Big Grin
[Image: harpy211.png]
Reply
#17
Ma najbolja fajta je kad na pocetku burazera vaspita na brodu ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#18
ahahahah
to je najbolja scena ikad Smile
kad mali kotaro krene da lupa po sanduku i pevusi oni-chan Smile
a ovaj ga zakuca u zemlju Toungue
kao i posle kad se probudi pa ga istreska po podu Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#19
da, predobra scena. A kada ga otme onaj vampir, i kaže mu neka ušuti, onda ga lupi po zidu onako svezanoga.

SPOILER!

E nisam baš skužio previše za tim malim Kotarom. Ako je on ono što je ostalo od te princeze, zar će narasti i opet postati princeza? Ili će zauvijek ostati takvo dijete?
[Image: harpy211.png]
Reply
#20
Kolko sam ja skontao desila se reinkarnacija kao i kod onog kainovog klinca...malo vec zaboravljam imena...tako da i ako bude rastao bice mladic, a u sledecoj reinkarnaciji ko zna ^_^
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)