Green Green
#1
[Image: green-green.jpg]

Godina snimanja: 2003
Broj epizoda: 12

Priča prati zabačenu srednju školu, odnosno Kaneone Akademiju koja je bila striktno muška škola sve do jednog dana. U cilju osavremenjavanja nastave došlo se na ideju da se Kaneone spoji sa još jednom školom...ženskom i odatle sve počinje.

Recenziju možete pročitati na Green Green

Prevod možete skinuti na Green Green TV
Reply
#2
beše zabavan nekada, ali sada je plain rubbish. no kada sam video onaj bear-rape bio sam šta je bre je ovo?
Reply
#3
Stvarno nije nešto. Možda za nekog od 15 god ko nikad ranije nije pogledao nikakav anime. Ali to je sve.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#4
@Zoro: Takodje ta bear scena mi je bila wtf, pogotovo sto sam tad bio nov u anime, isto mi tada nije bio jasan onaj oni-chan fetish sto je jedan od onih tri lika imao sto jede rizu pored devojaka non stop...

Mada scena koja mi je ostala u pamcenju je kada neka riba treba da ih premlati pa prikazuje sve one silne nuklearke, pucanje iz mitraljeza i krvi po zidu, vrisci i slicno, taj detalj me je posteno nasmejao, ostalo je manje-vise prosecno, tad mi je bilo novo, ali sada se to moze videti u bilo kojem naslovu ovog tipa...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#5
onaj retart sa rižom je unikat, XD

mda ono ma fazona, recimo upamtio sam onaj kada upacaju brus onoš muškarači i naravno riba ispizdi skroz i napravi mleveno meso od njih.
Reply
#6
^E secam se i ja tog...da ima par dobrih fazona, ali sve mi je u ogromnoj izmaglici posto sam anime davno gledao, pre nekih 4-5 godina, secam se okvirne radnje i par fazona i da ta tri lika sa medvedom nisu bila normalna, ona scena kada zaglave u onoj sauni greskom samo njih trojica pa pocnu medjusobno da fantaziraju o ribama zbog vrucine i da se vatache medjusobno dok objasnjavaju ko koji tip devojke zeli mi je bila za to vreme onako neiskusnog za anime svet u neku ruku i gora od medveda XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)