Berserk
#41
Pa zbog tih sex scena nikada neće ni nastaviti sa animeom. Baš će to praviti da deca gledaju.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#42
Pa u trecem filmu grifit pola sata siluje kasku, ne vidim da im je tada to bio problem. XD
Reply
#43
^ A pre njega je i Guts dao sebi malo oduška haha XD

@Mau: Konačno i ti da gledaš/čitaš nešto pametno Toungue
[Image: 2nr3vi0.gif]
Reply
#44
Yuspawn to je film, a većinu dece zabole uvo za anime filmove.
Da su napravili još jedan anime serijal ne bi pala samo jedna sex scena nego njih 10.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#45
Čini mi se da je anime taman završio negdje kad je onaj kralj nasrnuo na svoju kćerku u spavaćoj?
Meni je nekako dobro što su stali s animeom i samo se fokusirali na mangu koju bome nisu štedili kao što rekoh sirovim sadržajem. Smile

@Nightwalker, mislim da se nisu nikad pretjerano ni fokusirali na djecu, kao da su se zatvorili sami i stvarali mračnije, opuštenije prvenstveno za sebe...lajk

@Freshman...a kad ćeš ti početi :p
Reply
#46
(2014-09-11, 09:08)Mau Wrote: Meni je nekako dobro što su stali s animeom i samo se fokusirali na mangu koju bome nisu štedili kao što rekoh sirovim sadržajem. Smile


Jedni su oni sto su pravili anime, a drugi je onaj sto je pisao mangu. Tako da svakako nisu stali sa animeom da bi se fokusirali na mangu.
Reply
#47
*brzam...ja sam se fokusirala na mangu
Reply
#48
Za Berserk je najbolje da izlazi kao OVA. Recimo, po sat vremena na svakih mesec dana sa animacijom koja ne mora da bude npr. na nivou Hellsing Ultimatea, ali iznad proseka televizijskih anime serija. Važno je da se prikaže ta fantastična atmmosfera, priča, i likovi a ne da se radi skrnavljenje toga zarad akcije i seksa kao sa filmovima.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#49
Ko je lud da čeka jedan mesec da gleda sat vremena zbrzane priče...
Ako ne mogu da ga urade kao seriju onda ne moraju ništa ni da prave.

Ovi filmovi koji su izašli, animacija je pokidala ali soundtrack je bio i ostao teški trash, pokušao sam da se naviknem ali nisam mogao. Originalni OST je daleko bolji od ovog iz filma, jednostavno anime koji nema dobru muziku ne može da prođe dobro kod gledalaca ili uopšte. Stoga, po mom nekom mišljenu, da su nastavili sa serijom tamo gde je i stala i da su ubacili OST koji mi fanovi Berserka-a obožavamo, znači imali bi super animaciju, prelepu muziku i uzbudljvu priču.
Ovako, džabe je pričati o svemu, jedino što na preostaje jeste da se nadamo da će Miura doživeti da završi mangu koja je po meni i najbolja manga svih vremena.
[Image: maxresdefault.jpg]
Reply
#50
(2014-09-12, 02:16)Nightwalker Wrote: Ko je lud da čeka jedan mesec da gleda sat vremena zbrzane priče...
Ako ne mogu da ga urade kao seriju onda ne moraju ništa ni da prave.

Ovi filmovi koji su izašli, animacija je pokidala ali soundtrack je bio i ostao teški trash, pokušao sam da se naviknem ali nisam mogao. Originalni OST je daleko bolji od ovog iz filma, jednostavno anime koji nema dobru muziku ne može da prođe dobro kod gledalaca ili uopšte. Stoga, po mom nekom mišljenu, da su nastavili sa serijom tamo gde je i stala i da su ubacili OST koji mi fanovi Berserka-a obožavamo, znači imali bi super animaciju, prelepu muziku i uzbudljvu priču.
Ovako, džabe je pričati o svemu, jedino što na preostaje jeste da se nadamo da će Miura doživeti da završi mangu koja je po meni i najbolja manga svih vremena.

Ja sam suzu pustio svaki put kad sam vidio CGI na djelu Sad
Što se muzike tiče, tu se definitivno slažem.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)