Da li je neko čitao Točak vremena??
#21

Uzmite u obzir da je ovo jedan od najkultnijih serijala epske fantastike, svakako stvar vrijedna čitanja. Ja sam pročitala 8 djelova (nemam para da kupim nove Big Grin) Ali da, činjenica da djelove djele na male knjige od po 200 strana jeste više nego odvratna. I da, onaj sestrić je smećar. Samo se nadam da neće osakatiti ovo do sad napisano. Jer i više je nego bezobrazno uzeti nečije životno djelo i odlučiti da pišeš još. Samo se nadam da neće ovo shvatit kao neku mangu i napisatii 100 djelova Big Grin Jer jes mlad -.-
Reply
#22
PA ja koliko znam Sanderson pise po spisima koje je ostavio Dzordan i pomaze mu Dzordanova zena, a i inace Sanderson je odlican pisac...Big Grin ...Ja sam procitao 9 ,u Smederevskoj bibilioteci ima mislim svih 12 delova,ako si negde bilizu,cisto da te obavestim Big Grin . ..Ja cu da ih zavrsim za leto, sve odjednom da procitam. Laguna jedan deo daje u 2 knjige po 500-600 strana ... Big Grin .. Jeste u neku ruku kultno delo ,jedno vreme sam se bas bio zaludeo,Perin mi je bio omiljeni lik ,a od zena LAnfear Big Grin ..
Reply
#23
(2014-03-14, 20:52)Ashaman Wrote: PA ja koliko znam Sanderson pise po spisima koje je ostavio Dzordan i pomaze mu Dzordanova zena, a i inace Sanderson je odlican pisac...Big Grin ...Ja sam procitao 9 ,u Smederevskoj bibilioteci ima mislim svih 12 delova,ako si negde bilizu,cisto da te obavestim Big Grin . ..Ja cu da ih zavrsim za leto, sve odjednom da procitam. Laguna jedan deo daje u 2 knjige po 500-600 strana ... Big Grin .. Jeste u neku ruku kultno delo ,jedno vreme sam se bas bio zaludeo,Perin mi je bio omiljeni lik ,a od zena LAnfear Big Grin ..

Da, ali ja sam čitala negdje nemam pojma, kad je umro Džordan da je izjavio da će da završi dio na osnovu skripti Džordanovih ali da planira da nastavi samostalno.
Kako je kul što imate takve stvari u biblioteci. Mislim da su knjige dodate zadnji put za vrijeme Tita Big Grin Ja sam bar 600 km daleko Big Grin Ja imam problema da odlučim koji mi je omiljeni lik kad god ima puno likova Big Grin Ja volim one Aiele. Mislim đinđeri everywhere, šta reći Big Grin
Reply
#24
Hm to ne znam ,iskreno i sam Dzordan je ovo previse razvukao ,i ne znam sta bi mogao dalje ,to nikad ne izadje na dobro Big Grin .. Eh pa sta da ti kazem,to je u poslednje vreme ovde tako,izgleda da imaju neki sporazmu sa Lagunom i stalno dobijaju Lagunina izadnja,npr. ima skoro sve od Dena Simonsa,bilo staro ,bilo novo ..itd.. A ja imam kuci,mislim sto sam kupio 7,8 i 9 deo.. A dobri su Aiele,ali ja sam uvek navijao za Perina zbog onih vukova Big Grin .
Reply
#25

Kul je meni Perin, ali mi isfurana više ta fora sa vukovima, manje više svi se sad od jednom bave njima Big Grin Mada, šta reći, žanr kao žanr je prestao da bude originalan koliko bih voljela (i dalje mi je omiljeni, don't get me wrong Anime ) Ali, sveo se na gomilu matoraca koji su previše seksualno opterećeni. Gotta love them, al ono... Ja sam se navukla na Lincha, to je definitivno novi must read Big Grin (i preporuka, sad moram praviti novi thread i quess Whistling)
Reply
#26
HM iskreno ne znam Lincha(nisam cuo za njega),ali slazem sa tim ,jeste zanr postao predvidiv i dosta tema poput vilenjaka su prezvakane sto puta,pravi primer toga je npr. Eragon ,toliko precenjena knjiga da to nije normalno Big Grin ..Ali ajde necu sad da odem u off topic .. Big Grin ... Procitao sam dosta ef dela ,pojavi se neki put neko osvezenje ..Npr. Sandersonova trilogija Big Grin ...
Reply
#27
Hahhaha, ali kad sagledaš sve knjige i nije toliko loš serijal Nasleđe Big Grin (šta ću Big Grin) i da off topic je Big Grin

U svakom slučaju, poenta teme je da kažemo ljudima da pročitaju Točak vremena Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)