Nadolazeći animei
http://www.geekovacha.rs/2018/03/23/naja...lece-2018/
Reply
hoće li biti neki live podcast ili šta već povodom nove sezone i kad?

samo neki lični komentari su baš da kažemo promašeni, Hinamatsuri nema veze sa japanskim običajima osim ako tu ne ubrajamo jakuze, a dupe i oko je ovo i Uchouten Kazoku. manga je pure gold i anime biće hit sezone ako urade kako treba
Reply
Podcast u sredu/cetvrtak verovatno. Okacicu link ovde.
Sto se tice licnih komenatara, previse naslova ima i na njima rade i neki ljudi koji se ne razumeju previse u materiju. Mi "stariji" ne mozemo jednostavno da postignemo sve.
Reply
Četvrtak 21h
 

Reply
Prije nekoliko dana najavljeno je kako ce Bang Dream anime dobiti drugu i treću sezonu. Prva i nije bila nešto, ali pošto sam fan igre odgledaću ih. Pogotovo zato što jedan od mojih omiljenih studija radi animaciju (Studio Sanzigen).

Ovo je spot za jednu novu pjesmu iz Bang Dream kojeg je također animirao Studio Sanzigen: 




Usput čini mi se da se puno bolje ističu likovi dok su u 3d, vjerojatno zbog dizajna modela. U originalnom svi su nekako izgledali mlađe i lošije. Original je animirao studio Issen u kolaboraciji s Xebecom.

Druga sezona izlazi u siječnju 2019., a treća u listopadu iste godine. Možda uzmem za prevest prvu sezonu negdje krajem ljeta i onda nastavim na 2. i 3.
Trenutno Prevodim: SSSS.Gridman
Trenutno na pauzi: Wake Up, Girls (Sezona 1)Fate/ExtraBang Dream (Sezona 2)
Reply
Danas je najavljen Konosuba film koji će vjerojatno izaći iduće godine. Umjesto Studia Deen radit će ga J. C. Staff. 
[Image: Konosuba-Movie-1.jpg]
Više informacija...
___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
Četvrtak 21h najava sezone na geekovachi koga zanima



Reply


___________________________________________________
Projekti:
             SERIJE:
                   - Pokemon (2023) Horizons: The Series
                   - Sengoku Youko
             FILMOVI: Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidDigimon Adventure 02: The BeginningThe Boy and the Heron

Stranice: FacebookMyAnimeListDigimon Balkan, Discord: EpicMan®️ #5166
Reply
Prvi DB film kojem se radujem pre svega zbog crtačkog stila. Nešto sam čitao da izgleda dolazi do smene generacija na mestu glavnog supervizora animacije pa valjda Yamamuroa (konačno!) menja sveža krv. Shintani po estetici podseća na meni voljenog Maedu iz starih DB dana i Toriyamu, znači imamo atraktivan i lep stripovski stil. Animacija je nešto u fazonu Kill la Kill, Devilman: Crybaby. Mnogi fanovi hejtuju Brolyja zato što je plitak, nije im baš drago što se vraćaju na njega umesto na nešto novo ali kod mene je suprotno mišljenje jer mi je uvek izgledao kao lik sa potencijalom zbog te njegove preteće pojave i ako porade na boljoj karakterizaciji i pozadinskoj priči možda dobijemo jedan jako, jako dobar film.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
Večeras BGA najava sezone ako zanima ikoga
20h
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)