Nadolazeći animei
#31
Gundam Seed Destiny remaster ce se 100% pratiti kao ongoing. Barem cu imati izgovora za razvlacenje haha. Steta sto ce samo crtez biti ispravljen, a ne i sama prica haha.

Od ostalih cu svakako gledati Valvrave, Gargantia, Majestic Prince, Devil Survivor 2, Suikoden, Asian Risshiden no Shima Kousaku i mozda Haiyore Nyaruko W cisto zbog /m/ referenci. Ajde, valjda ce barem jedna od ovih serija biti dobra.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#32
Nisam znao da ima SEED remaster. Destiny je dosta loš nastavak.
Reply
#33
Azazel se gleda 100%, aku no Hana i sa sirenom alkosom, jer će cenim biti u kratkoj formi
Reply
#34
(2013-03-19, 22:24)Happy Wrote: Nisam znao da ima SEED remaster. Destiny je dosta loš nastavak.

Bas malo pogledao slike za remaster SEED-a i moram priznat da je lijepo odradjeno.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#35
ovaj shingeki no kyojin sam citao,i nije losa prica...mali ljudi protiv divova,dobar crtez...valjda ce biti dobar anime
to bih trebao gledati
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#36
Čeka se Shingeki no Kyojin i Hyakka Ryouran Wink
[Image: sig18.png]
Reply
#37
(2013-03-20, 01:02)Ichigo Wrote: ovaj shingeki no kyojin sam citao,i nije losa prica...mali ljudi protiv divova,dobar crtez...valjda ce biti dobar anime
to bih trebao gledati

Da, super je crtež, kao i priča. Baš me zanima kako će cenzurirati neke stvari Toungue
Reply
#38
ne sekiram se ja za to Smile
nego citao sam da je Shingeki no Kyojin bio nominovan za neke manga nagrade ako se ne varam
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#39
Na jesen izlazi prvi Persona 3 film (#1 Spring of birth). Ime glavnog lika su promenili u Yuki Makoto što meni zvuči kao žensko ime.
[Image: 47945l.jpg]

http://www.p3m.jp/

Ne očekujem previše, ali ću sigurno gledati, Persona je Persona. Toungue

EDIT: http://www.youtube.com/watch?feature=pla...59RbmpC1gM

Lepo izgleda.
Reply
#40
^obavezno ce se pogledati, joj i taj "burn my dread" iz zadnje borbe koja nostalgija covjece XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)