Nadolazeći animei
^Ako je stil crtanja u prvom bio uzas, daj mi molim te primer tvog ukusa gde smatras da je stil bio odlican, ipak ovde govorimo o necemu sto je izaslo 95-96 matoro jos malo pa 20 godina 0_o
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
[Image: motokocomparisonyqsai.jpg]
Jeste da su kod SAC dizajna bili malo lenji oko nosa, ali barem Motoko ne deluje kao raspala rokerka. Bilo mi je neprijatno da je gledam tokom filma. Mada sta znam, mozda je dizajn dobar, a Motoko jednostavno ruzna haha. Lepsa je samo kad njena faca ima minimum detalja XD
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
Cek sad da razjasnim samo jedan detalj...Znaci crtez je bezveze zato sto ti se ne svidja kako izgleda glavni zenski lik i nije po tvom licnom ukusu zena/dizajna zenskih likova?
Reply
Summer
Reply
Na osnovu covera ima 4-5 naslova koje ću gledati.
Reply
Toe to, coveri Anime
Gledat ću drugu sezonu Toaru Kagaku no Railgun i Shingeki no Kyojin.
Možda bacim na pogled na ovaj remaster Guadama.
Reply
Zar nisi vec okacio chart na prethodnoj strani?
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
Jesam, ali ovdje ima nekih novih naslova.
Reply
Ok sezona za kolko meni treba. Gledacu max 4 naslova - Shingeki no Kyojin ima prioritet (a to bih mogao i da procitam mangu posto sam pauzirao pre pola godine), zatim ovaj Asian Risshiden... izgleda kao da ce biti skroz drugaciji od svega ostalog (sto ne mora da bude dobro). Rupe u programu cu popuniti sa oreimo 2 i railgun 2.
Reply
Shingeki no Kyojin, asian sisshiden, aku no hana, Azazel druga sezona, ostalo cu isto gledati, ali ovo je jedino sto mi zasad se na prvi pogled bas gleda, ostalo je cisto da se ubija vreme do sledece sezone Anime
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)