Nadolazeći animei
^Ako je ovo ima ikakve povezanosti The heroic legend of Arslan od 6 epizoda koji sam gledao i koji ima jedan od najbrutalnijih soundtrack anime industrije ikada, onda se character design strasno razlikuje od nekadasnjeg. Stari Arslan koji nazalost nije nikada dogurao dalje od 6 epizoda ima prebrutalan crtez, animaciju, pricu, ali najbitnije od svega, bolesno dobar character design (bar po mom nekom ukusu). Sad kad vidim ovo, jbt u poredjenju na nekadasnji ovde kao da gledam chibi charactere XD Eh, kad ovakve stvari vidim, uvek pomislim isto. I miss the old days :')
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
^Zato sto je stari po noveli, a ovo po mangi po noveli haha. A autor mange je Arakawa odnosno autorka Full Metal Alchemista.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
Znam da Arakawa ima prepoznatljiv stil, ali meni ovo više liči na lijenost. Ovi glavni likovi su pljunuti Edward i Kimblee iz FMA.

[Image: b0784fd78e6211f2c634896ef544cfe0.jpg]
Reply
Nije to lenjost, pogledaj na primer Sunrise naslove. Svi imaju ista lica samo drugačije frizure XD Jbg nisu mangake crtački nadareni ljudi kao u USA strip crtači. U japanu je dovoljno da smisliš dobru priču, možeš da crtaš na nivou deteta od 10 god.
Reply
Citaj stvari koje valjaju i nacices dobar crtez. Manje citaj battle shounene i nacices nesto sa dobrim detaljnim crtezom i pozadinama. Ikegami Ryoichi npr. ima fantastican crtez sa odlicnim dizajnom ljudskog tela kao i lica. Crying Freeman je odlican primer njegovog crteza.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
(2015-01-05, 18:27)Happy Wrote: Nije to lenjost, pogledaj na primer Sunrise naslove. Svi imaju ista lica samo drugačije frizure XD Jbg nisu mangake crtački nadareni ljudi kao u USA strip crtači. U japanu je dovoljno da smisliš dobru priču, možeš da crtaš na nivou deteta od 10 god.


Podsjetio si me na moj pokušaj gledanja Clannada, gdje su ženski likovi izgledali toliko slično da sam ih mogao razlikovati samo po boji kose Big Grin

A što se dobre priče tiče, izgleda da ni to nije potrebno u Japanu pošto najpopularniji naslovi imaju najgluplje priče.
Reply
(2015-01-05, 03:17)Eleran Wrote: @Lavi: Ja se i dalje borim sa prvim sto ima 114 epizoda. Stao kod epizode 12 sa parolom, nastavicu kad ne budem imao sta drugo. Ne lezi mi zasad naslov, ali videcemo jos.


Pa da pocetak je malo smor posto se jedva nesto i zna nema uvoda u pricu vec te bace u sredinu pa se kasnije objasnjava sta i kako. Kada se dodje do srebrnih i zlatnih svetaca krece ono pravo. Mada ako se ikad nateras da gledas slobodno preskoci Asgard ark posto je filer.

Ono sto je najbolje su zadnje 3 OVA serije (Had) koje su pravi kraj originala. U svakom slucaju kao i DBZ klasik koji ili volis ili ne, nije da ima neki preterani kvalitet da je must see. Smile

Zato i cekam ovu OVA posto se radi o zlatnim svecima koji su uvek bili najzanimljiviji ali nikad dovoljno screen time. Big Grin
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
http://www.bg-anime.com/forum/content.ph...ime-Teaser
Reply
http://myanimelist.net/forum/?topicid=1350881

Najavljena Aria the Avvenire. Iz naslova se da zaključiti da će biti nastavak. Izlazi 26. rujna.
Reply


Reply




Users browsing this thread: 3 Guest(s)