Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
#1
[Image: 40167l.jpg]

Quote:Yuuta Togashi suffered from chuunibyou while he was in middle school. When he graduated, he put that dark history behind him and forgot about it... or he was supposed to. High school was smooth sailing and full of enjoyment—until the unavoidable, sad event occurs. The event that locks Yuuta into a contract with Rikka Takanashi and disrupts his desperately ordinary life.

Nisam očekivao ništa posebno kada sam počeo da gledam - i zaista, ništa posebno nisam dobio. Big Grin
Nije loša serijica, ali kao da nosi neku masku kojom želi da prikrije prosečnost. To je kod mnogih prošlo, o čemu govore vrlo dobre ocene na svim anime sajtovima. Ipak, ima lepu poruku, moram da priznam. Thumbs up!
Reply
#2
^To mi je sledece na listi za gledanje, vec veceras, tako da sutra editujem ovaj post i javljam ti kako mi se cini Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#3
Nisam ovo jos gledao al opening jedno 100 puta na yt, pravo je addicting pjesma XD
BTW ovaj video je bio viral na 4chan i reddit pa sam tako naletio na ovo XD
http://www.youtube.com/watch?v=gLcjaaGuchc
Reply
#4
Meni se ne sviđa opening, previše je takvih. XD

@Eleran
u poslednje vreme nam se mišljenja manje-više poklapaju, ali imam osećaj da će se tebi Chuu2 više dopasti nego meni. Big Grin
Reply
#5
bojkutujem kyoani sve dok ne najave nastavak FMP-a

a gledao bih jedino kada bi neko preveo na naški Big Grin
Reply
#6
ev kad sam zavrsio taman Btooom mogao bi ovo poceti gledati.
Kad sam se vec na opening tako navukao bio Big Grin
Reply
#7
Sasvim OK serija. Nadprosecna produckija (ili mozemo reci - prosecna KyoAni produkcija), uz dobro realizovanu osrednju pricu. Uz jaku dozu komedije, moea i drame/romanse pri kraju, sa samo 12 epizoda, necete mnogo pogresiti ako ovo odgledate. Smile
Reply
#8
Heh svima je ta prica osrednja. Bitno da ako izgine 100 ljudi - odma je prica dobra XD
I eksplozije. Jako je bitno da ima eksplozije XD

Chuunibyou bas ima dobru pricu i lepo ispricanu. Ali ajde, ne mora svakom da se dopadne Smile
Za razliku od mnogih slice of life naslova koji je Kyoani radio, ovde je provuceno mnogo ljudskih problema vezanih za odrastanje, uklapanje u drustvo, prihvatanje i prevazilazenje teskih momenata u zivotu. Da je ovo bio ghibli film bilo bi "aaaa pa da, standardno fenomenalno, ko i uvek od ghiblija" Toungue

Jbg, ljudi kad vide kyoani odmah imaju predrasude da ce to biti jos jedan moe sol naslov od koga ne treba ocekivati nista vise od malo komedije i lepe animacije. Iskreno ni ja nisam od ovoga ocekivao nista vise od moe sol naslova ( s cime bi bio i zadovoljan jer ih volim gledati ) ali je iznenadjujuce imalo vise sadrzine nego sto sam mislio da ce imati.

Po meni je sasvim dobra serija. Hype ce je upropastiti kao i mnoge druge naslove. Steta zaista.
[Image: promo_sig05_smaller.png]
Reply
#9
Ja nisam ni znao da je Kyoani ovo radio...

A što se tiče priče, osrednja je zato što postoje mnogi animei koji su slične probleme prikazali na bolji način. Toungue I nemaju Dekomori.
Reply
#10
^Ne diraj mi Dekomori DESU :3

A inace ozbiljno, prica je ok, ali mogla je da bude malo duza. Celu pricu oko majke smo samo okrznuli malo, a i Shinka, Dekomori i Kumin-sempai nisu dobile neki background story. Ne trazim mnogo, jedno 3 epizode preko ovoga bi mozda bilo kul.

E, da, steta sto nije bilo vise onih Lite epizodica, skroz su bile simpaticne. Ima sad i neki specijal sa ali je bezveze.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)