3D naočare za PC
#11
Mislim da nije to što on želi. Ovo je ako hoćeš da igraš igre u 3D. Takođe monitor od 120 Hz, nisam znao da tako nešto postoji XD

Simp. mladić je našao opciju 3D u video plejeru KMP dok gleda film/seriju. Ta opcija mu poremeti boje i i duplira sliku. Za to su dovoljne i obične naočare iz bioskopa.

E sada što se tiče cena koje si naveo, ne znam u koji bioskop ti iteš ali one u Novosadkoj Areni cenim da ne mogu biti preko 600 din. Najobičniji plastični ram i ta šarena sočiva (mislim da je i to nekakva plastika). Ne vidim šta tu može da bude toliko skupo.
Reply
#12
@Yoko_Ritona Mislim da to nije to. Mislio sam ako bih mogao da gledam 3D samo uz pomoć naočara, pošto sliku već namestim kao što bude u bioskopima kad skineš 3D naočare. Ne verujem da bi mi trebao poseban monitor i grafička.

Pročitao sam negde na netu da može da se gleda i sa najobičnijim 3D naočarima, onim plastičnim.

@Happy Bogami, ove u Ušću, gde sam gledao Hobite, nisu plastične, već neke gumene, tačnije polu gumene, polu plastične valjda, rekao bih da su kvalitetne. Ali kao što rekoh, treba da mi donese drugar jedne takve, pa ću da vidim je l' radi. Big Grin
[Image: steinsgate.png]
Reply
#13
Treba ti poseban monitor i graficka, ali naravno pokusaj, znam da bi ja pokuso bez obzira sta bilo ko drugi kaze XD
Ali da su u pitanju samo naocare svi bi gledali 3D.
@Happy gde oces, najvise idem u tuckwood, onda Cineplexx, dom sindikata i kolosej ( u principu svuda XD ), svuda su to dosta tamne i lose naocare.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#14
^ Never give up XD Nšta me ne košta da pokušam. Sad samo čekam druga da mi donses naočare (ako uopšte i donese, s obzirom da je to najzaboravnija osoba koju poznajem XD)
[Image: steinsgate.png]
Reply
#15
Aj onda srecno XD, reci posle sta je bilo.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#16
Moci ces gledat, ali ti nece dojam biti kao u kinu. Ovdje sve sto naprave je pomaknu sliku par mm i kao dobijes 3D. Pravi 3D je kada se snima s dvije kamere iz dva razlicita kuta i onda dobijes taj "pravi" dojam 3D-a.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#17
Simpa sta je bilo, jel zaboravio da ti donese nocare XD ili?
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#18
(2012-12-29, 15:37)Simpatičan Mladić Wrote: ^ Never give up XD Nšta me ne košta da pokušam. Sad samo čekam druga da mi donses naočare (ako uopšte i donese, s obzirom da je to najzaboravnija osoba koju poznajem XD)

XD Izgleda da ću morati sam da ih kupim, moguće da ću se načekati Smile
[Image: steinsgate.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)