Kokoro Connect
#1
[Image: 39665l.jpg]

Quote:The five members of the Cultural Research Club - Taichi Yaegashi, Iori Nagase, Himeko Inaba, Yui Kiriyama, and Yoshifumi Aoki - encounter a bizarre phenomenon one day when Aoki and Yui switch bodies without warning. The same begins to happen to the other club members, throwing their daily lives into disarray.

At first the five students find some amusement amidst the confusion, but this unwarranted connection also exposes the painful scars hidden within their hearts. As their calm lives are shattered, the relationships between the five students also begin to change...

Kada sam pogledao sliku delovao mi je kao još jedan dosadan, banalan i monoton anime o svakodnevnom životu tinejdžera. A onda sam pročitao o čemu se radi i odlučio da bacim pogled. XD
Definitivno nije loše, ima drame, komedije, svega. Likovi su dobri, možda na prvi pogled deluju šablonski, ali dok budete gledali otkrićete mnoge stvari o njima. No, malo mi je sve to delovalo isforsirano, glavni lik koji uvek druge stavlja ispred sebe i rešava sve probleme i svi ga gotive zato što "je neverovatan". Priča je ok, ostale su neke stvari nerazjašnjene, mada ko zna šta je pisac hteo da kaže, možda ni nema potrebe da se razjasni, ipak su ovde likovi najbitniji.
Reply
#2
Meni se svideo anime, sto kazes, nije svakidasnja monotona prica o svakodnevnom zivotu tinejdzera, likovi su mi se posebno svideli, a sama prica, slazem se, moglo je malo vise da se razjasni ili eventualno da se uradi jos jedna sezona, ali tesko...dobre su mi bile fore sto svaki put iznenadi likove sa necim i onda frka frka, snadji se i taman se malo naviknu, ovaj im udari nesto drugo, bilo je dosta surprising momenata, cak i za iskusne gledaoce (ne smatram sebe takvim da se odmah zna), u svakom slucaju vredi pogledati, konacna ocena 8, ali dobio bi i vecu da nije ostalo nerazjasnjenih delova i da kraj nekako nije delovao zbrzan, par jos dodatnih epizoda i verovatno bi bio jos bolji...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#3
Generalno mi nije bio los anime. Likovi su znali da iznenade nekim izjavama sto je bilo zabavno Big Grin
Problem je sto je nedovrsen i sto oni heartseed likovi nisu ni najmanje objasnjeni. Nekima je to mozda ok, ono kao nije u tome poenta nego kako se snalaze likovi, ali meni je smetalo.

E, da, bio je i onaj skandal gde su se glasovni glumci iz Kokoro Connecta poneli kao djubrad, evo jedan random link na tu temu:
http://www.sutoraikuanime.com/2012/09/ko...andal.html
Reply
#4
(2012-12-19, 00:17)Eleran Wrote: bilo je dosta surprising momenata, cak i za iskusne gledaoce (ne smatram sebe takvim da se odmah zna), u svakom slucaju vredi pogledati, konacna ocena 8, ali dobio bi i vecu da nije ostalo nerazjasnjenih delova i da kraj nekako nije delovao zbrzan, par jos dodatnih epizoda i verovatno bi bio jos bolji...

Ma nisi uopšte (iskusan). Toungue

Manje-više se svi slažemo, mene je anime u nekim trenucima podsetio na Madoku, najviše zbog onih Heartseedova...
Inače, sad sam video da će izaći još 4 epizode. http://myanimelist.net/anime/16001/Kokor...chi_Random
Quote:The final four episodes of Kokoro Connect, to be aired at a live event.
Tako da ćemo možda dobiti neke odgovore. Big Grin
Reply
#5
@Sagara: Kul odgledace se Smile Nego, scena na koju sam umro od smeha je kad je bilo ono sa menjanjem tela kada Taichi i Inaba pricaju solo u club room pa joj ovaj prizna da je masturbirao sa njenim telom, pa mu na kraju epizode ova prizna da je i ona to radila sa njegovim XD

@Knez: Da ovo za ovaj skandal je bas piiiiiiiiiii pogotovo sto utice i na sam anime...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)