Hyouka
#11
Da se nebi počelo pričalo kako je sajber papak, ne želi gleddat Hyouku, ovo, ono... počeo sam geldat XD

Tek sam na 3. epizodi, ali ako bog da, sutra ću već biti na polovici.
Prve dvije epizode i nisu bile nešto, ali treća je već bila super. Bio je zanimljiv dio kad je otkrio onog tipa kako puši u učionici. Prvi zabavni dio za sada, dalje ćemo vidjet.
Reply
#12
Pogledao sam Hyouku do kraja. Ovako dobar anime nisam gledao već duže vrijeme. Misteriju su zanimljive, odnosi između likvoa su super, i atmosfera u animeu je super. Osim toga, ne sječam se kad sam vidio tako dobar humor, a što je najbolje, uopće nije komedija po žanru.

[Image: tumblr_mf6u8bRZN41ql4obq.gif]

Ne mogu opisat riječima koliko sam se pokidao na tu scenu.
Reply
#13
Hehe I am curious je meni svaki put pobedilo Smile Dobar je anime, malo su mogli bolje kraj, ali manje vise su naglasili u kom pravcu ce stvari da idu, misterije su zanimljive i glavni lik je takodje kul, meni je isto legao za gledanje iz cuga...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#14
Ako niste gledali epizodu 11.5, ima sad da se nadje u dobrom kvalitetu. Bila je i ranije ali u nekoj LQ verziji od 40mb. U pitanju je inace klasicna pool epizoda Big Grin
Reply
#15
Gledao sam tu 11.5 još prije 12-e epizode, da nebi bilo nismo znali XD
Reply
#16
Pogledo sam cijeli anime i jako mi se svidio,inace volim gledat anime gdje ima misteriji ,jer te onda tjera na razmisljanje ko bi bio krivac
Reply
#17
Hoce biti ovaj anime na strimu? Smile
Reply
#18
Jako teško. Nitko neće da prevede XD
Reply
#19
Mozda ja uzmem pa kompletiram jednog dana XD
Ali morao bih da zavrsim bracu prvo.
Reply
#20
Znači ništa Toungue
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)