Baldurova kapija u novom ruhu
#1
Izasao je Baldurs gate Enhanced edtition ,jel probao iko i da li planira da proba(sigurno ima Baldur fanova Wink)

http://www.baldursgate.com/
"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#2
Krenuo sam da skidam igru. Sumnjam da cu uspeti da je predjem celu, ali sam odavno zeleo da je probam.
Reply
#3
Iako sam kao klinac obozavao BG i BG2 preskocicu enhanced edition jer bi pre igrao nesto novo u serijalu nego igru koju sam obrtao vise puta, malo nasminkanu ali i dalje sa preistorijskom grafikom(malo mi je passe cela ta zamisao).
Za hardcore fanove sigurno to nije nikakav problem tako da ne sumnjam da ce mnogi probati i igrati duze vreme.
Negde tek rodjen, negde davno zaboravljen
Reply
#4
Svi utisci su dobrodosli. Posto ipak remake radi manje poznata kompanija, sacekacu da vidim sta fellow internet people misle pre no sto skinem ista Toungue

//lazy sob.
Reply
#5
Ko je igrao BG sa ovim modifikacijama http://www.anime-overdose.com/forum/show...light=gate nema apsolutno zašto da igra ovaj BG EE. Razočarao sam se jer sam očekivao da su oni BG1 i BG2 spojili u jednu igru, kao što su fanovi/moderi uradili i napravili BG Millenium.

Kod ovog BG EE mi se hud/interfejs ne sviđa, ne razumem zašto su morali u plavo da ga oboje. Ubacili su zoom in i zoom out. E sada to je više real time podešavanje rezolucije nego zoom in/out, i sumnjam da će to iko koristiti. Nisam previše igrao pa da vidim kakvi su sada efekti magija.

Šta je zapravo novo?
Kažu da su ispravili 400 stvari sprem BG, ali igra ima i Tales of the Sword Coast u sebi koji je već sam davnih dana ispravio skoro sve to.
Novo su jedino 3 nova NPC lika (koji me ne zanimaju) i samim tim i 3 nova side questa. Takođe su ubacili i neku tamnicu na fazon Durlag's Tower-a.

Jedina od novina su i izmenjeni filmići. Primer:
Nekada
http://www.youtube.com/watch?v=8Kmmggc6jH8
Sada
http://www.youtube.com/watch?v=KxrQZI8xFcA

Ako neko nikada nije igrao BG ili je igrao pre 10-15 godina pa se ničega ne seća može da igra. Ako ste igrali nedavno BG Tutu sa wide modom nema nikakve potrebe da i sada igrate. Jednostavno ove novine nisu nešto zbog kojih bi ste morali da igrate igru. Jedino ako želite sa drugom klasom i alignetom da probate.
Reply
#6
pa to je to, prakticno su osvezili igru, za hardcore fanove da malo vise "uzivaju" ili za neke novije generacije kojima je prosto stari izgled bio ruzan jer su razmazene pa su navikli na fensi grafiku a hteli bi da probaju deo istorije Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
Planiraju li da urade nešto ovako za BG2 i Throne of Bhall?? Izgleda mi da su uzeli neke od boljih modova i napravili ovaj Enhanced Edition.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#8
Ako su zaradili dovoljno para uradiće. Mada ja ovo ne igram, draži mi je BG milenium.
Reply
#9
Milenium je sve igre i dodatci i modovi?? Nisam uspeo da nađem, imaš li link??
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#10
Nemam, to sam sa waresa skino pre koju godinu, bilo je na megaupload. To je cela igra u jednoj igri. Oba dela i sve ekspanzije. Jednostavno posle BG1 samo nastavis dalje da igras BG2. Ne sadrzi fan modove (kvestovi, itemi, npc...)
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)