Btooom!
#11
manga je i pre animea imala fine ocene, ali popularnost nije problem, već što je licencirana pa niko da nastavi tamo gde je Japanzai stao
Reply
#12
Ah, jbg, ja sumnjam da će i druga sezona biti.
Reply
#13
[Image: tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400.jpg]

Brza zabava. Big Grin Siguran sam da će biti nastavka, biću vrlo razočaran ako ga ne bude bilo. :> I bolji je od sličnih animea (Mirai Nikki, Deadman Wonderland).
Reply
#14
Mirai Nikki sam dropao već na 4. epizodi XD Ovo puno zanimljivije, ako se moj ukus uvažava u ovu raspravu.
Reply
#15
@Sagara: Uze mi rec iz usta, za razliku od 2 navedena u zagradi ovaj je nebo i zemlja, meni se sveukupno svideo anime, prica jeste vec vidjena u neku ruku, kad poredim sa recimo Battle royale i slicnim naslovima, ali ono sto mi se posebno svidelo u animeu je tempo, nijedna epizoda mi nije bila dosadna upravo zbog dinamike, kada rade flashback iz proslosti, gledaju da budu kratki i jasni, ne dave po celu epizodu, vec u svakoj po malo, takodje mi je super sto nije svaka epizoda samo akcija akcija akcija, zasad pije vode i strpljivo ishcekujem drugu sezonu, ali nacekacemo se bar 4-5 meseci :')
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#16
^oha kad vec Eleran, SS i Sajber imaju razlicito misljenje o ovom animeu naprema Mirai Nikki i Deadman Wonderland, mozda ga i stavim na trenutnu watch listu Big Grin
Reply
#17
Pogledaj, dosadno ti sigurno neće biti, jedino što možeš požaliti jest to ako neće biti druge sezone.
Reply
#18
^Mislim da ce biti druga, doduse, zavisi kako manga napreduje, ali nesto mi govori da hoce, nego nesto me interesuje, je li Btoom! japanska onomatopeja za KABOOM! XD Jer ako jeste, onda je naslov animea krajnje kul Big Grin

@Nameless: Drago mi je sto cenis nase misljenje Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#19
Moguce da je KABOOM Big Grin

Manga je negdje na 50. chapteru, a u animeu su ih adaptirali 30 tako da ćemo se načekat druge sezone, ako će je biti.
Reply
#20
Gledo sam par epizoda btooom i onako, nista posebno. Ali sam se uvredio kad sam video da ima misljenja da je bolji od Mirai Nikki i Deadman Wonderland XD, ali sta da radis ukusi su razlicti.
Inace mi je Elfen Lied mnogo mnogo bolji, i sta vise najbolji od anma na taj fazo.
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)