Indie igre
#21
To bi bilo kul Smile Vec sam se nalozio kad sam video youtube snimke, kontam da cu 90 posto da ih pikam Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#22
Kapiram da nije zabranjeno postavljati direktne i torent linkove?
[Image: daftpunk2o.jpg]

Reply
#23
Zabranjeno je kačiti varez i torent linkove. Osim ako nije anime u pitanju u download anime temi. Sve te linkove preko PM obavite. Editovao sam tvoj post sa torent linkom.
Reply
#24
Cvrc, zaboravio na to, my bad :/

Sinoc uzeo da pikam Noitu Love 2 i nisam imao mira dok je nisam presao, zarazno do bola, sinoc na normal, veceras prelazim na hard Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#25
Znam da nije tema za ovo pitanje, ali da ne otvaram novu temu...

Dakle, sećam se da sam kao klinac igrao neku igru na Sega Mega konzoli. Istraživanjem, na osnovu sećanja, sam otkrio da je u pitanju Final Fight. Međutim ima nekih odstupanja između ove koju sam ja igrao i svih verzija igre koje sam našao na netu. Naime, u igri koju sam ja igrao likovi su bili znatno manji nego u ovim igrama koje sam našao i bila je igra nekako lepša.

Znam da su bili likovi Cody, Haggar i Guy, Guy je bacao neke noževe, a Haggar se vrteo i sve lomio rukama.

Ako neko zna koja je to igra neka mi kaže, mnogo mi se igra, instalirao sam neki emulator za SNES i odlično radi sa džojstikom. Smile
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#26
Nisma siguran baš, ali znam da ima puno tih Final Fight igara. Probaj da upišeš na youtube i vidiš tamo gameplay. Dok ne prepoznaš onu što tražiš Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#27
Arkadni aparati su imali lepšu grafiku od kućnih konzola. Tebi treba Final Fight za Mame emualtor, ne snes.
Reply
#28
ovaj put lijep izbor indie igara na humblebundle https://www.humblebundle.com/
Medju ostalog Mark of Ninja, Brutal Legend i FEZ!! koji je moj avatar Big Grin + pise more games arriving soon Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)