Indie igre
#11
(2012-10-11, 15:57)Happy Wrote: Oblando ne znam da li i King's Bounty spada pod indie igre, ako da obavezno moraš u listu da ga uvrstiš Toungue On mi je nekako kao i Torchlight na pola puta između indie i budžetnog naslova.

Kako ne spada od braće Rusa XD evo već pišem mali update na kolekciju
[Image: daftpunk2o.jpg]

Reply
#12
Kad smo već kod Rusa imaš od njih i Space Rangers 1 i 2.

Takođe i Puzzle Quest naslvoe treba uvrstiti. Ima 3 dela, 2 fantazija i 1 sf.
Reply
#13
Moji favoriti što se tiče indie igara:

1. BINDING OF ISAAC - veoma teška igra, ali jednostavno je prezarazna. Ne zarazna u maniru da ćete je igrati bez prestanka nekoliko sati, nego zarazna u maniru da ćete svaki dan provesti uz istu barem pola sata, lupajući glavom od tastaturu kada poginete i sve morate da radite iznova....Na steamu imam najviše gejmpleja upravo na ovoj igri.

2. BRAID - lepa igra, lepe zagonetke i fin gejmplej. Igra odiše nekom lepom atmosferom i traži od vas da razvijate malo moždane vijuge. Preporuka.

3. SUPER MEAT BOY - teška igra, radio isti frajer kao i BINDING OF ISAAC.

4. MACHINARIUM - ljubitelji point and click avantura ne treba da traže dalje - ovo je igra za vas. Prekrasno izgleda (možda malo čudno, ali opet super).

5. WORLD OF GOO - igra za ubijanje vremena. Pomalo adiktivna, vreme brzo prolazi i nije baš preteška.

6. TORCHLIGHT - ljubitelji Diablo 2, ne gledajte dalje. Ovo je igra za vas - štaviše, to je čista kopija pomenute igre, pa ko voli nek' izvoli.

U svakom slučaju, za mene je BINDING OF ISAAC veliki favorit, čak bih išao dotle da kažem da je to igra koja ubedljivo drži tron.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/

Reply
#14
Zasto niko ne spominje Gish-a? o.O To je isto sega mega giga igra Big Grin
[Image: 76561198014117425.png]
Reply
#15
UPDATE 1

Skinuo sam opise i ostavio samo listu radi bolje preglednosti.

Dodate su igre:

-Retro City Rampage
-Blocks that matter
-Soldat
-The Powder Toy
-Treasure Adventure Game
-Stealth Bastard
-Elona
-Xonotic
-Ufo Aline Invasion
-Limbo
-Crayon Physics Deluxe
-Cho Ren Sha 68k
-Bit.trip saga
-Super Mario War
-Super Mario Bros Crossover
-Canabalt
-AirMech
-Noitu love 2
-Trine 1,2
-Algodoo
-Gish
-Uplink
-Penumbra - Overture, Black Plague, Requiem
-Realm of the Mad God
-Star Racing
-Desktop Dungeons
-King Arthur's Gold
-Alien Arena
-Zeno Clash
-Plants Vs Zombies
-Torchlight 1,2
-Kings Bounty
-The Dream Machine
-Cobalt
-Closure
-Osmos
-Awesomenauts
-Space Rangers 1, 2
-Puzzle Quest 1,2,3

Dodate su i dve kategorije :

-SANDBOX/SIMULACIJE
-HORORI
[Image: daftpunk2o.jpg]

Reply
#16
Minecraft je zakon igram vec vise od 1 godinu, svakakve modove probao , server i odlicna je, nekako mi vanika i sp mozda naj vise gode, da pravim kucu farmu itd.
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRxFsEKIJ_1GBo4jyH-JhA...XwU-iA&t=1]
Reply
#17
(2012-10-13, 19:36)KakashiH Wrote: Minecraft je zakon igram vec vise od 1 godinu, svakakve modove probao , server i odlicna je, nekako mi vanika i sp mozda naj vise gode, da pravim kucu farmu itd.

Probaj i Terariju onda, 2d fora majnkrafta i malo vise akcije (proglasena za indi igru 2011)
[Image: daftpunk2o.jpg]

Reply
#18
Igrao sam i terariu, imam je na pc mada mi je nekako minecraft bolje.
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRxFsEKIJ_1GBo4jyH-JhA...XwU-iA&t=1]
Reply
#19
Odakle skidate ove indie igre, probao sam da nadjem Noitu love 2, ali bez uspeha..voleo bih redom da idem i da ih cistim Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#20
(2012-10-19, 23:43)Eleran Wrote: Odakle skidate ove indie igre, probao sam da nadjem Noitu love 2, ali bez uspeha..voleo bih redom da idem i da ih cistim Anime

[spoiler]Preko PM-a se dogovorite, Happy[/spoiler]


Planirao sam da ubacim downloade i sredim malo listu sa sledecim apdejtom.
[Image: daftpunk2o.jpg]

Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)