AssDroid (Android ass subtitle editor)
#51
Hm, uvnuto. Mozda da probas podesavanja fullscreena, tamo ima da se namesti da nestaje samo ta linija, da nestaje samo linija sa notifikacijama, i da nestaju obe. Pa mozda ako malo prodzaras to pa drndas fulscreen, mozda se pojavi XD

Uglavnom za sad, po prioritetu znaci treba sledece:
- Resiti bag sa pucanjem aplikacije kada se udje u titl i vrati nazad
- Dodati \N, a resiti enter kod mene sto se desava da prelomi liniju i zezne prevod
- Proveriti fullscreen & nedostajucu liniju sa imenom fajla
Reply
#52
Ne znam zašto nisam ranije skinuo ovo. Mnogo dobra stvar. Vožnja busem neće biti više dosadna, a prevođenje neće stajati u mestu Big Grin

Nemam nikakvih zamerki za ovu aplikaciju, osim što pukne kada posle dužeg vremena probam da snimim, ali svejedno sačuva ono što sam uradio tako da nije neki veliki problem. A što se tiče predloga, moglo bi da se ubaci undo opcija.
Reply
#53
Buduci da sad imam nalog na Google Play-u, okacio sam assdroid (novo ime subdroid Toungue), pa mozete da ga skinete odavde:
https://play.google.com/store/apps/detai...z.assdroid

@Pegla
- Popravio sam (valjda, nekako, nisam siguran sta sam tacno uradio XD) ono sto je pucalo na back
- Sad kad se stisne enter ubaci \N u titl
- Ono sa fullscreenom ne znam sta je, ali valjda ti nije toliko bitno XD
Reply
#54
ahahahaha, brate, onaj tekst sto izgovara droid izgleda kao psovka u starim domacin stripovima XD - !$#%$@#$ style XD

elem, super ti sljaka ovo za enter Wink
al radi samo sa stock android tastaturom XD
a ja konkretno koristim huawei input, zbog olaksica koje pruza pri kucanju, al moguce je da ne bi sljakalo ni sa nekom drugom custom - ako bi neko stavio, kontam da ima i takvih ljudi Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#55
Vidis, to je jako cudno, jer ja sam namestio bukvalno da se osluskuje svaka promena teksta. Ovo sa \N bi trebalo da radi i bez bilo kakve tastature, cak i kada bi recimo uzeo i kopirao tekst koji u sebi ima enter; taj enter bi postao \N kada uradis paste. Je l' sigurno stiskas enter XD

A ovu novu ikonicu sam crtao u gimpu, mislim da je dobro ispala buduci da inace nemam pojma da radim sa tim grafickim programima i sve zivo sam morao da guglam:
[Image: DO72Y2O.png]

Inace redom su:
- Kanđi znak za novac
- Glagoljicno "v"
- š
- Katakana "ki"
- znak zvezdica (iz UTF-8 negde)
- ćirilično đ
- grčko lambda
Reply
#56
puca pri pokretanju (Sony E4), a baš sam hteo da radim dok sam u trećoj
Reply
#57
Je l' ti pukne cim pokrenes samu aplikaciju, ili kad pokusas da dodas titl?
Posto sam ja danas upalio posle sigurno godinu i nesto dana, na novijem telefonu koji ima android 7, i kad sam pokusao da dodam titl, pukne aplikacija. Ali ako odem na sam fajl i pokusam da ga otvorim i izaberem AssDroid, otvara bez problema.
Jedino sto nema meni koji se nalazi na glavnom ekranu (sa varijantom za nazive stilova, pretragom, i sta ti ja znam cime sve) Ali sve ostalo sljaka, i snimanje, sto je najbitnije Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#58
puca pri pokretanju
Reply
#59
Uh, pogledacu sutra. Realno nisam tu nista dirao dugo vremena, cudo da ikome uopste i radi XD
Ako ti nudi ono kao da posaljes report kad pukne, klikni, pa ce mi stici na kojoj liniji koda je puklo.
Reply
#60
a kako da znam na kojoj liniji, jer čim pokrenem izađe ona poruka this app ...

a taman sam mislio da prevodim u trećoj smeni
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)