No Bra (Bez brusa) [Manga] 18+
#1
[Image: no-bra-l0.jpg]

Autor: Kawatsu, Kenjiro
Godina izdanja: 2002
Status: i dalje se radi
Žanr: komedija, ecchi, romansa
Broj tomova (poglavlja): ?
Prevod: Goku i Raph95

Muska manga romansa napisana i nacrtana od strane Kenjiro Kawatsua.

No bra prati priču srednjoškolca Masata Kataoke, kod koga se useljava njegov drug (drugarica) iz detinjstva Juki Numura. Masato je prezadovoljan novom cimerkom (cimerom) sve dok ga ne nazove Jukina majka i ne kaze mu da je Juki ustvari muško. Big Grin



[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#2
Ovo će se čitati. Samo napred, kolega Smile
[Image: steinsgate.png]
Reply
#3
Oh Damn!!! Baš kad sam mislila prestati s takvim glupostima XD nah čini se zanimljivo...weeee to mi je sad prvo u planu što se mangi tiče

btw. Goku jel to i ti voliš takve priče ili se to meni samo čini!? Big Grin
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
#4
Hmm... Goku... Treba da budeš za primer i sastaviš dobre najave! Toungue "Bez brusa!" XD
Reply
#5
Ma ljudi uzeo sam tako nesto citati/prevoditi, zato sto lepo stoji da je ecchi, komedija i citanija manga. E sada sto se tu desavaju neke cudne stvari, tu nisam kriv, vec sam poceo da prevodim, pa rekao grota.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#6
ovo se nece citati Smile

^@Raph ovo je Yaoi? XD


[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#7
Ja ne znam da li bih ovo čitao na engleskom, ali kad je već na srpskom, ništa me ne košta da nedeljno odvojim pola sata ili koliko ćete već prevoditi. Nikad nisam čitao ovakve naslove, pa, evo mi prilike, da se upoznam sa još nekim žanrom. A i video sam na internetu da je komedija i ecchi, meni je to dovoljno XD
[Image: steinsgate.png]
Reply
#8
(2012-08-06, 16:12)Simpatičan Mladić Wrote: A i video sam na internetu da je komedija i ecchi, meni je to dovoljno XD

Da ovo je zvučalo kao da sam ja rekao! Big Grin

Pa onda bude neko mi se stavio drogu u heroin!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#9
To neki yaoi?
GoKu i yaoi... To mi se nikako ne poklapa. XD

Enivej ovo ću definitivno da pročitam, Raph zadužen si da me podsetiš jer sam zaboravan. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#10
Ljudi, nije yaoi nego komedija. XD Neće da se skinu i skidaju jedan drugom zvanje cherry boy. Nadam se.

@vele: Ne se sekiraj, nataknuću ti linkove na nos XD

PS. Ne znam zašto je GoKu ovo već najavio kad će ovo da nam bude zamena za Naruta kad stignemo do 100. poglavlja, da danemo dušom (trenutno smo na ~70-80).
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)