Anime na TV-u
#31
^sry za off
@Knez Milos gde se seti plave princeze XD obozavali smo taj crtani ko klinci Smile

on topic
pa @bleach,ima na onom readon-u gomila anime-a,da biras....jedino ako iskljucivo trazis sa prevodom
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#32
@Knez Milos

tebe je Vandred, a mene Gall Force koji se emitovao na nekom kragujevačkom kanalu koji se jedva video. tada sam imao dial-up pa sam tražio stvari vezane za GF i malo je falilo da kupim DVD za tadašnjih 300din koji i nisu bili baš naivni i onda uleti lik iz SD-a koji podržava rezmene bez naplate i da mi 30DVD-a sa anime materijalom

da tada nisam slučajno naleteo na Gall Force verovatno ne bih ni pratio aktivno anime, možda kasnije ko zna
Reply
#33
@Ichigo
Gde bre da se ne setim Plavke Big Grin iskopao sam i OP pesmu negde na netu, koja je to nostalgija Smile Inace cini mi se da je imaju celu na BGA sa nasim dubom (gde je bilo, neke epizode nisu nikada prikazivane kod nas), secam se barem da su je skupljali.

@Zoro
Gledao sam i to, mada dugo vremena nisam znao koji je naslov bio u pitanju. To je prvi crtani film (da se secam) a da su likovi ginuli. Dobro je kad se nisam istraumirao XD
Mada to sam jaako davno gledao i ne secam se na kom kanalu (nije taj kragujevacki svakako). Verovatno sam bio u nekom od nizih razreda osnovne, mozda i mladji...
Reply
#34
to sam prvi put video na rtb2 negde u trećem osnovne, mda meni je tuš secna bila, jer gola dupeta u crtaću ...
Reply
#35
(2012-08-04, 16:36)Roronoa Zoro Wrote: mda meni je tuš secna bila, jer gola dupeta u crtaću ...

Podseti me da je negde u Zmajevoj kugli bila scena kad se Goku skida i vide mu se prednji delovi XD Iako sam bio naviknut na onog dedicu kako pokušava da proviri onoj plavokosoj, ono me je šokiralo. Eh, šta sve sad gledam i čitam XD

Reply
#36
U prvoj epizodi DB-a, koliko se ja secam, Goku go skace u vodu da hvatra ribu.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#37
Ne verujem da je bila prva epizoda, vec sam puno gledao. Bile su neke kapsule za neku podmornicu da se stvori carobno, ako se ne varam. Ne secam se, bilo davno XD
Reply
#38
^prva epizoda 100%
ono kada gurne rep u vodu pa peca Smile
riba iskoci a on "majgeri" a sve se vidi Wink XD
[Image: 33z5xsi.png]
Reply
#39
ma on se non stop skida go XD
Reply
#40
Ok ekipa idemo nazad na temu Anime na Tv, a ne utisci nekog odrejdenog anime-a Smile

Man ala se osecam mocno sada! It is good to be a moderator XD
P.S. Ubuduce cu se suzdrati ovako neumesnih komentara ^ ali posto mi je prvi put morao sam...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)