Koliko dugo?
#31
^ Auuuu. Izvini zbog posta...sad tek vidim da sam postavio sitan skoro mikroskopski spoiler za sad....sacu da premodifikujem to je samo jedno ostrvo Big Grin...mada ovo slobodno mozete citati Big Grin

Wanu-kuni je vec pomenuta nekoliko puta...Marineford ark i Thriller Bark arc takodje i pva Odina manga Wanted...
Elbaf je ostvro dzinova pomenuto je u onom arcu kad su se ona dva dzina borila takodje se pominje u Wather 7 ark-u
Big Mom ste vec videli u Fishman island ark-u
A Raftel je vec pomenut u animeu nekoliko puta Big Grin

Mada ovo moram da kazem...procitajte strip makar samo cover page...jer Oda radi po principu cover page story....tako da je svaki cover page povezan sa proslim, a to se u animeu ne obradjuje...tako da kad se desi nesto...e sad mali spoilera Big Grin

[spoiler]
Enel je otso na mesec i tamo se nalaze neka bica
Magelan je degradirao za jedan rank tako da je sad vice warden
Perona se vratila na Thriller bark
Ona devojka sto drzi onaj kafic na ostvru gde su se Luffy i Shanks sreli ima bebu
Lola je presla na Wather 7 ostvo
Jimbe je isporucio Coribu-a marincima G-5, ovi su hteli da ga spale na lomaci, mada ga je brat spasio, Coribo-u je ukrao brod od brata tako da je njegov brat sad zarobljen od strane marinaca, a Coribo-u je zaglavio na ostvu od Kaidou-a...
[/spoiler]

Naglasavam da su ovo "spoileri" koje nikad necete videti u anime-u...tako da je jedini nacin da pogledate mangu cover page Big Grin
[Image: slika.jpg]
Reply
#32
Eleran lol ja sam se istripovao da je neko napisao o toj tuci nesto, verovatno zato sto ima 4,5 aktivnih tema o OP pa sam nesto pobrko, izvinjavam se XD
In the sea without lees
Standeth the bird of Hermes
Eating his wings variable
And maketh himself yet full stable
When all his feathers be from him gone
He standeth still here as a stone
Here is now both white and red
And all so the stone to quicken the dead
All and some without fable
Both hard and soft and malleable
Understand now well and right
And thank you God of this sight
Reply
#33
^Ma opustencija, cisto da usmerimo temu nazad na svoju traku Smile
@Greffespatch: Ma jok jedino je spoiler nekakvi moon people koje nisam pohvatao, ali cisto da se ne krene sa spoilerima, kazem vam nije kritika samo ona filozofija, bolje spreciti nego leciti...
Nisha nastavljamo sa temom, to bi bilo sve Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)