Novi DBZ Movie u 2013 !
Bas sam ga zavrsio i ne znam sta bih reko sem ( i stvarno nisam hejter ) smesno, predvidljivo, ne znam ni sto sam uopste ocekivao nesto od DBZ. Ovo je cista sprdnja da se izvuce para na naslovu...

A o potezima da se ne prica bukvalno ako jedan lik prd*e oseti se na kraju svemira i svim dimenzijama i onda se grupa njih roka bez suzdrzavanja i nikom nista...

Sve u svemu film je sve ono sto se ocekuje od DBZ-a nista manje al sigurno nista vise..
[Image: 76561198247150340.png]
Reply
pa po mnei ovo je troll film, nista se bas nije desilo, nisu ni borbe bile nes, a koliko je bulma imala screen time je nevjerovatno, ocito nikome ovaj film nije imao smisla pa su se okrenuli na humor da malo poprave stvar, svejedno novce nece odbit sigurno XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
I ja sam pogledao. Ne znam što da kažem osim bezveze. No dobro, ljudi su glupi, zašto ne pravit glupe stvari onda.
Reply
samo mi nemojte reci da ste gledali sa onim prevodom sto je preveden sa google translatora XD
jer za sad samo taj postoji XD
i svaka im cast kako su film uradili, stvarno nije mogao bolji ispast... fenomenalan je...
Reply
Pa AHSH je preveo film. http://www.nyaa.se/?page=view&tid=473239

Zašto bi gledao ono s googla XD
Reply
valjal sta njegov prevod?
Reply
Oni su fansub grupa.
Inače, prijevod im je super, samo što na dva mjesta nema titla, ali ništa strašno.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)