Šta vam je danas ulepšalo/pokvarilo dan
#1
Eto jedne teme, izaberite, lepo ili ruzno.

Kod mene danas ruzno, kada u autobusu penzioner pita lika da mu ovaj ustane, a ovaj kaze necu. Penzioner kaze, da je ratni invalid i da pise da je sediste rezervisano za invalide, a ovaj kaze, pa sta ne cu da ti ustanem.

Uglanvnom, veci deo dana mi je sjeban zbog ovog dogadjaja.
[Image: 76561198078674713.png]
#2
Veoma tuzno SadI mene bi sjebalo
Meni je danas ulepsao dan pozitivan odgovor na pismo
Life is each moment you live to the fullest,until the time you disappear
#3
... Dobro, danas još ništa, probudila sam se prije nekih sat vrenema, pa se još ništa značajno nije uspjelo dogoditi...
Ali jučer mi je otpao put u Zagreb... Sad Sada sam trebala sjediti u autu i prolaziti negdje kroz unutrašnjost Istre... :angry:
Summer rain
#4
Danas još ništa... XD
Ali ćemo vidjeti kako će proći današnji dan. A nadam se da će proći bez ikakvih posljedica... Toungue
#5
danas nista, ali sutra stize plazma Cool
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
#6
Moje su srce sahranili ljudi u svakom im oku ja vidim grob, hladan mi kamen ispuni grudi dok gledam muke grobara svog.
"Survival of the fittest!" is my battle cry.I endorse this fully. The legends speak of a Golden Age before history,when Gods walked the earth and ruled mankind. The Gods never left. We are still here.
#7
Holiday Wrote:danas nista, ali sutra stize plazma Cool

Plazma?? Pod kojim smislom misliš plazma? XD

*njami plazma keksi...

Darcia Wrote:Moje su srce sahranili ljudi u svakom im oku ja vidim grob, hladan mi kamen ispuni grudi dok gledam muke grobara svog.

Lijep haiku... Big Grin
#8
off:
darcia, koja je to pesma, nesto mi poznata ta rima Smile

ja se smorio danas kad sam doso kuci sa posla i video da mi tv karta nije snimila jedan crtani do kraja Sad
a razveselio se kada sam odgledao jednu epizodu sveze prevedene serije The League of Gentlemen Big Grin Big Grin
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
#9
Mags......zna ona.......

Kada sam dosao kod ortaka kod koga tradicionalno cirkamo i onda posle toliko dana katra opet tradicionalno kod ortaka.....PREKARDASH.
[Image: 76561198078674713.png]
#10
Vecina dana su mi jednolicni, bez nekih znacajnih dogadjaja...poshto putujem svaki radni dan 40 kilometara busom (3 godine...), vec sam vidjao sve i svasta, tako da me malo stvari moze stvarno iznenaditi. Jednostavno, u vecini slucajeva covek ni ne obrati paznju na okolinu, radi sve podsvesno, tako da...mada ima stvari koje me stvarno uzjebu, a to su arogancija i ljucka glupost.




Users browsing this thread: 1 Guest(s)