Shinrei tantei Yakumo
#1
[Image: 35829.jpg]

Godina snimanja: 2010
Broj epizoda: 13

Quote:Haruka Ozawa's sophomore year is getting seriously scary. One of her friends is possessed, another has committed suicide and Haruka could be the next one to flunk the still-breathing test. Her only way out of this potentially lethal dead end? Yakumo Saito, an enigmatic student born with a mysterious red eye that allows him to see and communicate with the dead. But the deceased don't always desist and some killers are more than ready to kill again to keep dead men from telling any more tales. That doesn't stop Haruka's knack for digging up buried secrets, and there's even more evidence of bodies being exhumed by both Yakumo's police contact and an investigative journalist with a newly made corpse in her closet! Can this pair of anything but normal paranormal detectives solve the ultimate dead case files or will they end up in cold storage themselves?

Shinrei tantei Yakumo - sta mislite o ovom animeu. Valja li cemu jel ga valja pogledati. i da za koju verziju je radjen prevod koji se nalazi na AO prevodio je Simpatičan Mladić. Ja sam na netu nasao verziju veliku 4gb da li je to za tu verziju. i obavezno utisci o animeu!
Reply
#2
Prilicno los anime. Ako hoces nesto slicno, a dobro, uzmi da gledas Ghost Hunt (koji takodje ima prevod na AO). U Jakumu svi nesto drame i glume klasicne stereotipne likove a da odnosi medju likovima i ta neka pozadinska prica nisu uopste dobro razradjeni. Mladicev prevod takodje nije nesto, i sam je rekao da ga je anime smorio pa je zbrzao prevod.
Reply
#3
Zavisi šta očekuješ od animea. Ako ti treba nešto dubokoumno i tako te gluposti, onda nikako Yakumo. Ako ti je dosadno, pa da malo prekratiš vreme, a uz to bi i neki stil dosijea X, gledaj Yakuma. Meni nije bio toliko loš koliko ga pljuju. Smile
[Image: 2.png]
Reply
#4
A šta bi ste mi preporučili da geldam a da je dubokoumno?? Sada gledam death note ono je malo uvrnuto. Gledao sam Aio Bunkagu i ono je onako isto uu. Gledao sam Naruto a sada cu da počenem Shippudena, Kibu, InuYashu , Full metal Alchesmit, Ali trebalo bi mi nesto dubokoumno sve su ovo prosti crtaci osim death note i Aio a
Reply
#5
Eno ti npr. Eve of Jikan je dobar. Ali nemoj da off-topicujes na temi koju si sam otvorio ili ces dobiti warn, mozes ovo pitanje da ponovis na "preproucite mi" temi.
Reply
#6
@Knez Milos...ja sam prvo pogledala Ghost hunt pa onda Yakumo....kako sam se zeznula....prvo pogledam prilično dobar anime,a onda nešto,nešto...hmmm nezz ni sama kakav je to pokušaj s Yakumom bio XD užas

...dubokoumno...hmmm...možda Steins;Gate,Monster,Mushishi,Code Geass,Seirei no Moribito,Higurashi no naku koro ni..
btw. još su dobri i Blood+ i Elfen Lied no nisam sigurna koliko su dubokoumni..Anime
[Image: 76561198202735940.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)