O Game
#21
Morao sam da blokiram Avengerse da bih se odlepio od igrice. x_x
[Image: 2.png]
Reply
#22
nah, nešto bez fb-a pleaseee! Mislim da imam preko 50 blokiran facebook aplikacija, toliko mi se dopada način njhovog funkcionisanja Toungue

anywayz~ ovo je poslednji off, nastavite sa Ogame-om (:
Reply
#23
Ja sam to igrao bas davno 2006-2008, a onda sam se smorio ko zmaj, posto igra zapavo nije imala nikakav cilj.

Trenutno sto igram od browser on-line igara je erepublik i thesettlersonline.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#24
a realno, nijedna browser based igrica nema neki poseban cilj, osim da se navuces ko siroce i da ceo zivot korigujes da odgovara igrici, sto ljudi cesto rade Smile
ja sam Ogame imao samo zato sto je moj burazer bio toliko navucem da me je smorio zivog da napravim nalog kako bih upao u njihov kraj i zauzeo neku planetu da neko drugi ne upadne - valjda, pojma nemam, ja sam igrao druge gluposti od kojih sam se uspesno izlecio Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#25
Ako se ne varam Trivian ima cilj. Pa se resetuje server i ide iz početka.
Reply
#26
ma ja sam igrao nekada davno Planetarion, kontam dosta pre nastanka Ogamea, koji je imao taj fazon, kao "sezone" ili sta vec, ono, prvo ide beta run od mesec dana, pa onda pocne zvanicno i traje recimo 3-4 mozda 6 meseci pa se resetuje, pa opet beta novog pa sledeci i tako u krug Smile
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#27
Fornax...ak' slučajno ima još neka budala koja to igra nek mi se javi XD
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
#28
Gle, nisam znao da ima ova tema XD

Btw, jesi li ti to meni upravo rekla da sam budala? XD
Reply
#29
ovisi XD možda i jesam...uzmi si to kak želiš Big Grin
nah sajbić ništ'..nezz šta sam htjela reći..očito ništa pametno
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
#30
da li je Fornax deo O game-a? Ako nije, nema potrebe da bude u O game temi, zar ne?
Ono, ako vec imate nekolicinu slicnih igara, aj da preimenujemo temu i onda caskajte o svemu na gomili.
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)