O Game
#11
Igrao sam do prosle godine na slican fazon igru (Khan Wars) samo sto nije u pitanju bio Svemir i Space ships, vec srednji vijek Smile
Uglavnom dizem ruke od ovih igrica vise, jer se vrlo lako zarazim XD
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#12
hmm tipična browser "igrica", nikada me to nije zanimalo. a još kada krene spamovanje reklamama dođe mi da poludim
Reply
#13
Big Grin nah to je i moj problem...lako se zarazim, a da odustanem to nema šanse...ne mogu se natjerat'..to je zapravo moj problem u svemu..tvrdoglava sam jako...pogotovo jer me neki tamo i podcjenjuju jer sam žensko pa ono...motivacija više XD

...samo me malo zeza činjenica da škola i ogame baš i ne idu zajedno,ali još 5 dana i praznici hjoj Anime
@Zoro... Sad ah čuj...šta da ti kažem!
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
#14
Dosta spamanja.

Ili pricajte o O game-u kako treba ili zakljucavam temu, ovako nema smisla i molim da se smanje 9gag fazoni.

Ako hocete "caskat" imate PM sistem.

Reply
#15
srce... slobodno zaključaj -.-

I don't really care Anime
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
#16
Igrao sam jedno 6 godina sa prekidima tj. do prije par mjeseci.
Odustao sam nakon što su nakon svakog update-a uvodili sve veće bonuse za premium igrače..
A i bude zanimljiva nekoliko mjeseci a onda dosadi jer je besciljna, mislim igra nema kraja xD počeli su i spajat uni-je kako bi bilo što više igrača na serveru.

Sve u svemu, mehanika je odlična ali treba promjeniti način financiranja i staviti neki cilj (osvajanje servera ili neke povremene misije). I da se novi igrači na serveru bolje integrišu (nema smisla ulazit u stare univerzume jer su svi igrači svjetlosnim godinama bolje rangirani od tebe).

TURTLE FOREVER!
Reply
#17
Big Grin wiii...daj ajd opet počni igrati ...XD imaš Draco...prilično novi uni ne bi bio puno u zaostatku, a još sam u savezu Anime Freaks...najbolji smo...mogli bi te pumpat' pa bi brzo napredovao...ugl. ako netko odluči igrati nek se javi Anime bilo bi zakon

mah čula sam za to spajanje unija ali to će kao stare unije nešto kemijat...ove nove neće...bar mislim i nadam se jer onda ću i ja odustati...da igra nema kraja...znam osobe koje neke unije igraju goooodinama...opsesija živa...Big Grin
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
#18
[Image: untitle.JPG]
It takes too much time of internet time when you become addicted Toungue

zapravo i tražim nešto da igram online tipa ogame/travian, ma bilo šta da je dobro na browseru (da se može igrati na poslu Toungue)
Smile
Reply
#19
pa onda ti je upravo Ogame prava stvar XD ugl. kako hoćeš...ako se šta promjeni javi mi Anime
[Image: 76561198202735940.png]
Reply
#20
(2012-06-12, 13:27)Zerg Wrote: zapravo i tražim nešto da igram online tipa ogame/travian, ma bilo šta da je dobro na browseru (da se može igrati na poslu Toungue)
Smile

Facebook igra Marvel Avengers Alliance Big Grin
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)