Shingetsutan Tsukihime
#11
Jednom nedeljno, najcesce sreda ili cetvrtak, bilo bi dobro da se otvori jedan thread poput onih tutorijala u kojem ovo pise posto kontam da admini i modovi dobijaju rogove od ovog pitanja, svi smo ih ovo pitali bar jednom, a neki od nas i vise puta XD
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#12
(2012-05-30, 17:06)Eleran Wrote: Jednom nedeljno, najcesce sreda ili cetvrtak, bilo bi dobro da se otvori jedan thread poput onih tutorijala u kojem ovo pise posto kontam da admini i modovi dobijaju rogove od ovog pitanja, svi smo ih ovo pitali bar jednom, a neki od nas i vise puta XD

Hvala na informaciji ali meni je ovo prvi put da nekog pitam i nigde nisam nasao da je neko pricao slicno o tome. Uradio sam prvu epizodu Singetsutan Tsukihime za koji dan cu i drugu. Sad Eleran druze da te pitam za savet... da li da uradim ceo anime pa tek onda da dam titlove da se postave ili kad god uradim da posaljem, kako ti radis ili ljudi ovde uopste, posto je ovo kratak anime samo 12 epizoda.
Reply
#13
Mozes da saljes kako hoces, a ako hoces da vidis kako rade drugi dovoljno je samo da pogledas na sajtu - vide se sve vesti pa se vidi i kojim tempom su slali ljudi.
Reply
#14
Sreda-Petak se kači. Gleda se da bude u Četvrtak. Ponekad dan poranimo, ponekad dan zakasnimo. Sve zavisi od obaveza.
Ako pitaš zbog slanja da se odmah okači prevod na sajt najbolje bi ti bilo da Utorkom šalješ.
Reply
#15
(2012-05-31, 23:32)alex5ko Wrote: Sreda-Petak se kači. Gleda se da bude u Četvrtak. Ponekad dan poranimo, ponekad dan zakasnimo. Sve zavisi od obaveza.
Ako pitaš zbog slanja da se odmah okači prevod na sajt najbolje bi ti bilo da Utorkom šalješ.
OK bice nesto i u utorak, gledacu malo da ubrzam hvala za informaciju.
Reply
#16
Niko te ovde ne tera i ne požuruje. Kako tebi odgovara tako prevodi i šalji. Nemaš nikakvu obavezu ili rokove.
Reply
#17
Znam to, nego ipak ja zelim malo da dam gas. Sto pre to bolje. lol
Reply
#18
@Legendary_Sannin: Da ne bude da sam te iskulirao, samo su ti svi odgovorili na ovo sve pre mene, u sustini slazem se sa ostalima, salji kako tebi odgovara, ja sacekam da se nakupi 4-5 epizoda pa onda, ali nekad i cushnem samo 1-2, stvar rasplozenja, na tebi je Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#19
Uradio sam bio 4 titla za ovaj anime ali se desila neocekivana greska i ja sam te prevode izgubio i morao sam ponovo da radim, poludeo sam bio ali jbg sta da se radi. -Eto cisto da se zna zasto sam postavio jednu epizodu a ne vise.
Reply
#20
Meni se to isto desilo sa Gundamom i izgubio volju da ga prevodim, mada mogao bi i njega u skorije vreme da zavrsim Smile
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)