Toriko [manga]
#1
[Image: attachment.php?attachmentid=160016&d=1325598744]

Autor: SHIMABUKURO Mitsutoshi
Izdavač: Shueisha
Magazin: Weekly Shonen Jump
Godina izdanja: 2008
Status: Ongoing
Žanr: Action, Adventure, Comedy, Cooking, Fantasy

Opis:
U svijetu gdje su okus i izgled hrane jako važni, tamo je Toriko, lovac na dragocijenu hranu često zapošljavan od restorana i bogatih. On je čovjek nehumanih sposobnosti potrebne za hvatanje divljih, izbjegavajućih i rijetkih životinja da bi završio najbolji jelovnik. Njegov suputnik je slaba, plaha osoba koja je inspirirana Torikom i pridružuje mu se u potrazi za najboljim jelovnikom njegova života.


Prevodioci: Eleran i Vele
Graficka obrada: Meneldor
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#2
Nisam znao da je prevodjenje mangi ovako zabavno. Big Grin Meneldor radi graficku obradu neverovatno dobro. Smile
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#3
Jos kad bismo mogli da skinemo. D:
Reply
#4
Blame Pegla Toungue. Sredit ce on to Big Grin.
Uvazavam kritike po pitanju scanova i uredjenja teksta, gramaticke, pravopisne ikakve greske u vezi prijevoda snose Eleran i vele Toungue
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#5
cough cough Toungue krivite Meneldora, verovatno nije dobro prepisao dok je radio scan, Vele i ja u timu smo bez mane XD Mada slazem se sa Veletom, nisam verovao da je ovako zabavno raditi mange, prosto kad vidim prevedeno ne verujem da sam bi deo toga...daleko veci feeling od prevodjenja animea...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#6
vidim da Meneldor nije primio mejl, nisam znao da ste Ultimate Anime OverDOES team XD
i to krupnim slovima Toungue
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#7
Pa kazem ti ja, Meneldor nije dobro otkucao cough cough Anime (sala mala)
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#8
(2012-05-18, 12:54)Pegla Wrote: vidim da Meneldor nije primio mejl, nisam znao da ste Ultimate Anime OverDOES team XD
i to krupnim slovima Toungue

Tipfeler, nakon cijeli dan blejanja u monitor i sredjivanja mange desi se. Biti ce ispravljeno. Elerane kakva je to lektura bila? TounguePP
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#9
Ja baš mislim da je fora da ostavite Overdoes XD
Reply
#10
Da, ali bi to onda nametnulo grdni rad. A mi smo lenstine. Tj. ja. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)