Vampire Knight
#31
Meni je ceo serijal bezveze ( valjda zato sto je shodjo ) a i prica mi je shit ( nekako me podseca na Twilight ali u nekom smislu ) sem zike ( On/Of su odlicno odradili posao ) ostalo je sve u rangu chabar kategorije. Mada ne poricem cinjenicu da je naslov popularan i izvan J apana.
Reply
#32
Meni je tako tako jel obicno volim takve serije ali ovo mi nije bas nesta.
[Image: Psychedelic_Skull.jpg]
Reply
#33
VAMPIRE KNIGHT
[Image: Vampire-Knight.jpg]

Ovaj anime ima 13 ja sam pogledao 6 epizoda i svidja mi se,samo sto vise vuce na ljubavnu dramu,jer je zensko glavna uloga,malo podseca na popularnu Twilight sagu.Pitam se da li je neko odgledao ovaj anime ili trenutno gleda,interesuju me vasa misljenja.

Recenziju pročitajte na Vampire Knight
Reply
#34
Gledao i da akcenat jeste na ljubavni trougao, nije los anime, ako nista muzika je fenomenalna, u drugoj sezoni ima malo vise akcenta na borbu, ali opet slabo, nije los anime, ali mogao je mnogo mnogo bolji kraj u drugoj sezoni, u svakom slucaju pogledaj ga do kraja, ako ti je zanimljiv sada onda ce ti biti zanimljiva oba serijala, jer oba imaju konstantno tu istu atmosferu misterije, mada sam se iznenadio ko je do kraja ta devojka (jbg davno gledao ne znam kako se zove), videces to te mozda iznenadi Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#35
Devojka se zove Juki,ali to je nebitno.Meni je omiljeni lik Ziro,ja sam cuo da uskoro treba da izadje i 3 sezona..._Da li je to istina_?
Video sam da nema prevoda za ovaj anime,bilo bi lepo kada bi ga uradili.
Reply
#36
Nisam bas siguran, posto je u ove dve poprilicno kompletiran, doduse manga je jos uvek ongoing, tako da verovatno anime ne prati verno celu pricu, ali sumnjam da ce izlaziti treca, posto je preduga pauza izmedju ove dve i trece sezone...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#37
Eleran,da li je neko ovde najavio da ce da radi titlove za ovaj anime,ako nije rado bih ja kad ga odgledam.
Reply
#38
Koliko ja vidim, samo manga se radi prevod, nema nista za anime...kad nisi siguran da li se nesto prevodi idi na NAJAVE PROJEKATA i ukucaj u search da vidis da li ima i ako nema otvoris temu tamo i najavis da ces raditi i to je to Wink Pogledaj par animea najava kako su to drugi odradili, isprati taj shablon i pocni da prevodis Anime
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#39
Koliko sam ja video nema,ali pogledacu opet za svaki slucaj,dakle koji ti je omiljeni lik u VK?
Reply
#40
~Drago mi je da je neko postavio nesto o ovome.Meni se svidja anime uopsteno ali malo je prica previse napucana,da ne kazem pateticna.Omiljeni lik mi je Zero,dok mi Kaname ide na zivce,ajde sad' Kaname fanovi znam da hocete da me ubijete. Toungue
Sve u svemu vredi pogledati.
btw. nista nisam cuo za 3. sezonu.
"If I had a dollar for every time I felt more emotion for a fictional character than people in real life, I could pay for the psychiatric help I obviously need."
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)