Hajime no Ippo
#11
ako možeš napravi i premesti ove postove

mda ja jedva čekam sledeću Takamurinu borbu, to će da sabija
Reply
#12
(2012-04-25, 21:10)Meneldor Wrote: Manga je u cjelini odlicna, jedino sto se borbe rastezuuuuuuu u nedogled, jedna borba traje pol godine...

Borbe su odlične. Sve je lepo pokazano. Jedina manga u kojoj se sve lepo vidi a ne kao kada čitam Naruto, FT, OP, Gantz, Berserker... da samo govorim jedva čekam anime da vidim kako ovaj fajt izgleda. Jednostano posle čitanja mange nemam želju da gledam anime sve mi je savršeno jasno.

Braća Kličko ne mogu biti infighteri kada su visoki ~2m.
Reply
#13
Ma dobro je kad jednu borbu pročitam odjednom(onda to ima smisla) ali kad je jednu borbu gledam pola godine dosadi mi.
Inače pre glupo mi je da ona dva(kako se već zovu) uz takamura i ippo nikad ne napreduju oni u svakoj borbi izgube ili bude nerješeno.
"When you want to be successful as bad as you want to breathe, then you'll be successful!"
Reply
#14
Po meni najsmesnija manga na svetu. U prediodu kad mi nesto ne ide dobro ili kad sam sjeban ova manga moze da me podigne iz mrtvih... Trenutno sam doso do 800tog ceptera.. I idem polako da ne bi sve procitao od jednom. Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#15
Meni je Hajime no Ippo najbolji anime ikada.ZIVEO IPPO!NEKA MANGA IZLAZI JOS 1938424 GODINA!Al stvarno nijedan anime mi se nije svideo kao ovaj Big Grin
Reply
#16
Slazem se u potpunosti. Smile
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#17
Molim vas neka mi neko odgovori sto pre.Koji chapter se TACNO nastavlja na Hajime no Ippo New Challenger.Hvala!
Reply
#18
Tvoj odgovor se nalazi na prethodnoj strani.

(2011-10-27, 11:39)Happy Wrote: Ostalo mi je još 3 epizode New Chalanger-a. Koji broj mange se nadovezuje na kraj anime?

(2011-10-27, 11:52)Roronoa Zoro Wrote: e tu nastaje mali problem, jer su u animeu (slepci rešili da odrade tričavih 26ep), pa su izbacili ceo jedan arc. opušteno kreni od 45-og toma ili 398-og poglavlja

Reply
#19
Hvala mnogo! Big Grin Smile
Reply
#20
Ne znam sta ce biti sada. Ako Ippo sada pobedi ovog bice rangiran 2. na svetu i to znaci da je veoma blizu 1.mesta i kraja mange, ali kako ce sad se zavrsi kada je Takamura tek osvojio 2 svetsku titulu.
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)