Superhero filmovi/serije
#21
Stvar sa njima je što je Bruce Banner, Hulk a Hulk je Bruce Banner Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#22
E, pogledah i Green Lantern i Captain America. Green Lantern je bio okej. Ništa posebno, ali dao se gledati. Malo je zbrzana borba protiv onog Parallax-a, ali dobro.
Sa druge strane, Captain America me je uber smorio. Verovatno zato što sam očekivao neke super moći ovo ono (da, znam da sam CA nema super moći, ali mislio sam da će protivnici imati), pa me to ubedačilo. Oh well.

Sledeće na redu su Iron Man filmovi verovatno. Big Grin
[Image: 2.png]
Reply
#23
Ako si planirao da gledas sve likove iz Avengers gledaj sledecim rasporedom:

Iron Man I
The Incredible Hulk
Iron Man II
Thor

Wink
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#24
Divno, divno, budem. Big Grin
[Image: 2.png]
Reply
#25
Pogledao Thora, tak-tak, najbolji marvelov poslije iron mana.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#26
A The Incredible Hulk? Meni je on dosta bolji od Thor-a, iako Thor ima mozda malo bolju pricu.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#27
Nisam znao da postoje dva Hulk filma lol. Kakav je taj novi? Bolji od onog starog?
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#28
Stari sam gledao bas bas davno, pozaboravljao sam dosta, ali na osnovu onog sto se secam ovaj novi (iz 2008.) je mnogo bolji. Wink
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#29
Starog nisam gledao niti planiram, novi me malo razocaro posto je glumio E. Norton pa sam ocekivao vise Big Grin.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#30
Meni se svidelo kako su za tren oka prikazali uvod u celu pricu, eksperimente sa gama zracenjem itd. i onda presli na temu samog filma. E.N. je odlicno odigrao svoju ulogu.

Znas kako Hulk je Hulk, film o njemu i ne treba da bude filozofsko preseravanje nego brutalna akcija. Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)