Claymore
#41
Koliko obožavalaca Claymore-aSmile
ja ovo apsolutno obožavam
mačevi borbe zanimljiva čudovišta i,meni,
fantastičan kraj
ali ipak je nezavršen ovo je kao jedna priča koja može da se nastavi
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#42
Manga je ongoing koliko ja znam.
[Image: hardug2.png]
Reply
#43
Foste Wrote:Manga je ongoing koliko ja znam.

Tačno tako ali kao što sam rekao ja bih više voleo da se anime nastavi

btw dokle si ti stigao sa Claymore-om?
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#44
Manga ili anime?

Kao sto sam rekao mangu letimicno pogledao (da si ne spoilujem)
A anime moram dobiti u subotu (extra idem u dobojBig Grin)
[Image: hardug2.png]
Reply
#45
e da koja tehnka vam se najviše dopada u claymoru : )

meni je fantom myria super
[Image: userbardebelimacakfe7.gif]
Reply
#46
Dream omen Wrote:Koliko obožavalaca Claymore-aSmile
ja ovo apsolutno obožavam
mačevi borbe zanimljiva čudovišta i,meni,
fantastičan kraj
ali ipak je nezavršen ovo je kao jedna priča koja može da se nastavi

cuj meni je sa FMA i Seirei no Moribite, Claymore na vrhu piramide anime-a Big Grin
znachi najomiljeniji od omiljenih Wink

sjajna ideja, fancy armor i oruzje Smile

sto se tice omiljenih claymora Teresa, Galatea, Miria

a sto se tice tehnike Irene i Flora su tied
Reply
#47
Evo odgledao sam prvih 5 epizoda i mogu reci da mi se dopadaSmile

Weee sve claymore cure izgledaju slicnoSmile
[Image: hardug2.png]
Reply
#48
pa šta ćeš tako su ih kalupili Smile

tek kasnije će biti nekih razlika

evo video sam na jednom forumu ovaj baner
http://img522.imageshack.us/img522/6246/...bj8ej7.gif

pogledajte nećete zažaliti Smile
[Image: userbardebelimacakfe7.gif]
Reply
#49
Claymore drzi coveka od samog pocetka do kraja..jedan od retkih anima u kojima je prilicno dobar balans izmedju pozitivaca i negativaca...u vecini slucaja je tu neki prejaki dobrica kojem ne moze niko nista ili je tu neki zloca kojeg boli uvo za sve i to je to...isto mi je super sto jedni drugima komentarisu tehnike u toku borbe...daje neku dodatnu tenziju...pogotovo borba sa srebrnookim kraljem lavova...nisam imao prilike da procitam mangu pa me interesuje da li moze da mi kaze neko ko je citao kako se dalje razvija lik Isli sa severnih zemalja...da li ce on ucestvovati u nekoj borbi sa nekim,ali nemojte da mi kazete da li ce dobiti ili izgubiti to mi je omiljeni lik u crtacu Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#50
Eleran Wrote:Claymore drzi coveka od samog pocetka do kraja..jedan od retkih anima u kojima je prilicno dobar balans izmedju pozitivaca i negativaca...u vecini slucaja je tu neki prejaki dobrica kojem ne moze niko nista ili je tu neki zloca kojeg boli uvo za sve i to je to...isto mi je super sto jedni drugima komentarisu tehnike u toku borbe...daje neku dodatnu tenziju...pogotovo borba sa srebrnookim kraljem lavova...nisam imao prilike da procitam mangu pa me interesuje da li moze da mi kaze neko ko je citao kako se dalje razvija lik Isli sa severnih zemalja...da li ce on ucestvovati u nekoj borbi sa nekim,ali nemojte da mi kazete da li ce dobiti ili izgubiti to mi je omiljeni lik u crtacu Big Grin

Slazem se no sama prica se tek pocinje razvijati od 7me epizode samim pojavljivanjem Terese i price o proslosti od Claire.Tada pocinje drzati gledaoca.Smile
[Image: hardug2.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)