Kuroko no Basuke
#31
Hvala, ovako nesto sam dugo vremena trazio. Smile
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#32
Upravo sam odgledao prvu epizodu koja dosta obecava.Mislim da ce anime biti fin i odgledacu ga do kraja.
Reply
#33
Kakav je Ghost in Shell cuo sam da je to od studio Ghibli....pa da li je vredan gledanje posto mi se crtezi nisu na moj fazon...e gledao neko?
Reply
#34
@Legendary_Sannin
Obrati pažnju u kojoj temi postuješ.
Reply
#35
Napokon sam sve pogledao, moram priznati da sam prezadovoljan. Pravi lepi shounen kakav treba da bude. Košarka u njemu je totalno nerealistična (lik 190cm, 15 godina i zakucava sa dve ruke preko trojice, mislim WTF) zadovoljan sam. Ipak je to shounen, da nema preterivanja ne bi to bilo to. Kise mi je postao ultra gotivan lik na kraju u okršaju sa Aominecchijem. XD
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#36
Meni je Aomine najbolji zbog svog bahatog karaktera, ali neka je. Može se bahatit kome god hoće i koliko god hoće dok je najbolji.

Volim ovaj anime baš zato što je nerealan i igraju košarku kakvu možeš gledat samo u crtiću. Ako ću htjeti realnu košarku, odgledat ću neku pravu tekmu, ili neki ozbiljniji anime sa tom temom. Ovako dok hoću nešto sa super moćima, ja sam i više nego zadovoljan.

Oni koji ne žele gledat ovaj anime zato što zabijaju koševe s druge strane terena, mogu slobodno zabići ovaj crtić. Tko želi malo više akcije u košarci, eto mu ga na XD
Reply
#37
Aomine je cool, ali nije mi zanimljiv. Previše je overpowered.
BTW Zna li iko da li će biti druge sezone i kada dolazi? Big Grin
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#38
Pa.. Mene je razočarao što je tako loše odigrao protiv Kisea XD

Za drugu sezonu se još nezna kad će biti i dali će je biti, ali doći će Kuroko no Basket special koji će se događati u poršlosti dok je Kuroko još bio u osnovnoj školi. U mangi je to prije borbe Aominea i Kisea.

http://myanimelist.net/anime/15487/Kurok...et_NG-shuu
Reply
#39
E super. Pogledaću sve vezano za Kuroko no Basuke što izađe, a ako ne urade drugu sezonu počeću sa mangom.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#40
Isto tako i ja imam u planu. Samo što se zgorzim na pomisao da moram čitati ovu mangu. uhgljh...
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)