Batman: The Animated Series
#11
Ja ću gledati po ovom dvd redosledu, tako mi se i ep skidaju.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bat...d_episodes

Našao sam sve ep na mediafire skida se sa ~200-300 kb/s nema čekanja između downloada.
Jedini problem je što je prvih 6 ep .avi ~175mb a posle toga sve ide .mkv ~75 mb.
Reply
#12
Mislim da će ti se svideti, jer ima stvarno dobru priču. Prilično je epizodično većinom, ali atmosfera i likovi to nadoknađuju sasvim dovoljno.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#13
Pogledao sam 3 epizode. Iznenađujuće je dobro i baš se puno stvari desi u jednoj epizodi. Imam utisak kao da epizoda traje dosta duže a ne svega 20 min. Navikao na maratonske anime gde se u svakih par ep nešto desi XD
Reply
#14
Moje skromno poznavanje Betmena: gledao sam onu igranu seriju iz šezdesetih, dva Bartonova, dva Šumaherova, dva Nolanova filma, ovu animiranu seriju, animirane filmove "Batman: Mask of the Phantasm", "Batman: Under the Red Hood" i pročitao strip "Batman: The Killing Joke".
Gledao sam ovu seriju na HRT-u i BK televiziji i bio sam oduševljen. Od svega nabrojanog ta animirana serija će mi ostati u najlepšem sećanju. Nedavno sam opet pokušao da gledam ovu animiranu seriju ali sam se vrlo brzo smorio i batalio. Kao što to biva sa svim američkim crtanim filmovima kod mene - ne diraj ono što si gledao kao klinac, pokvarićeš uspomenu. XD
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#15
Meni je bilo sasvim OK, čak sam sada video neke stvari koje kao klinac nisam razumeo. To me je najviše oduševilo, posebno kada sam video koliko je sve lepo smišljeno. Muzika posebno opening koji mi je i dalje jedan od najboljih Smile

Stvarno u svakom smislu, fantastično Smile Ovo mi je pri vrhu omiljenih openinga sa Ghost in the shell second gig, Full Metal Alchemist Brotherhood i Ergo Proxy i još nekim sličnim Smile

http://www.youtube.com/watch?v=A71i0a5x-qA
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#16
nzm ko ima ovde HBO Max recimo, a ujedno "ripuje" prevode sa striming servisa, pa ne bi bilo loše kada bi izvukao iste.
Reply
#17
(2023-03-08, 18:58)Roronoa Zoro Wrote: nzm ko ima ovde HBO Max recimo, a ujedno "ripuje" prevode sa striming servisa, pa ne bi bilo loše kada bi izvukao iste.

ja imam hbo max
Reply
#18
super, ali meni treba neko ko će i da ripuje prevode
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)