Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
#21
(2012-04-05, 11:40)Roronoa Zoro Wrote: vi kao da ste rasli uz pink tv pa vam OP pesmica ne valja hahaha

Zašto da se vređamo sada?? Ja nisam rekao ništa loše da mi neko kaže da gledam, ili još gore volim pink Anime

Ima mnogo boljih openinga od ovog, Batman TAS, Justice League i JL Unlimited, Ergo Proxy, Ghost in the SHell 2nd GIG, Moribito, Serial Experiments Lain, WOlf`s Rain, Cawboy Bebop, Trigun ...
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#22
Opening kida! Stvarno, veoma dobra rock/Post-hardcore pesma, uz odlicno dranje glavnog vokala na pocetku pesme. To me je delom podsetilo na Brusa u pesmi "Number of the Beast", ali naravno, taj vokal nije ni blizy Brusu. Ma daj, bre, kakva crna homoerotika.
Reply
#23
Meni je to deranje/vrištanje upropastilo pesmu XD Kada bi tih par reči deranja/vrištanja izbacili pesma bi bila i više nego OK Big Grin Onaj deo pesme (refren) koji se čuje posle špice kada reklamiraju muziku mi je odličan.
Reply
#24
(2012-04-05, 13:11)alex5ko Wrote: Meni je to deranje/vrištanje upropastilo pesmu XD Kada bi tih par reči deranja/vrištanja izbacili pesma bi bila i više nego OK Big Grin Onaj deo pesme koji se čuje posle špice kada reklamiraju muziku mi je odličan.

tako sam i mislio, ali u celinije gotivna pesma

@dream

bila je zajebancija, vređanje nije bilo ni na kraj pameti
Reply
#25
(2012-04-05, 13:17)Roronoa Zoro Wrote:
(2012-04-05, 13:11)alex5ko Wrote: Meni je to deranje/vrištanje upropastilo pesmu XD Kada bi tih par reči deranja/vrištanja izbacili pesma bi bila i više nego OK Big Grin Onaj deo pesme koji se čuje posle špice kada reklamiraju muziku mi je odličan.

tako sam i mislio, ali u celinije gotivna pesma

@dream

bila je zajebancija, vređanje nije bilo ni na kraj pameti

Izvini, ali sam pogrešno razumeo, danas sam nešto loše volje Sad
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#26
(2012-04-05, 11:46)AlanViBritannia Wrote: Čudni su putevi onih koji priželjkuju homoerotiku u svemu, pa je u svemu i vide.
Alane, mozes ti da branis pederaj u naslovima koliko zelis, ali zatvor i vojska su uvek bili predominantno simbol homoseksualizma. Dodaj na to cinjenicu da u celom naslovi ima sta, jedna devojka, koja ne igra nikakvu ulogu naravno. Uvek mi je bilo smesno kada ljudi govore "Kaiji, Akagi i sl, naslovi nisu uopste gay, vi ljudi ste kreteni". To je kao da neko kaze, "Lucky Star i sl. slice of life naslovi gde se devojke personifikuju kao prepubescentna decurlija nisu naslovi cija ja glavna ciljna grupa matori sljam".
Reply
#27
Rainbow opening je na nivou Linkin Parka. Pa vi sad protumacite to kako zelite.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#28
Nastavite ovakvim lame postovima i konstantnim homoerotskim usporedjivanjima ici ce opomene.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#29
Odgledah ovaj anime , trebalo mi je mesec i po dana, pre svega zbog nedostatka vremena, inace anime je odlican. Krenuo sam da ga gledam zbog toga sto sam video da ima boksa, ocekivao sam naravno daleko vise boksa, ali dobio sam pricu o prijateljstvu.. Ideja anime-a je jednostavna, neki bi rekli pomalo i klise, ali to nije bitno, bitno je na koji nacin je tematika odradjena, a odradjena je odlicno. Podsetio me je anime na onaj film * Spavaci* . Prvi deo jeste nesto bolji od drugog, pre svega zbog cinjenica da je tu bio Bro i zbog toga sto su imali neki cilj. Neke stvari u anime-u su me iznenadile, sto je pohvalno. Medjutim ni drugi deo ne zaostaje mnogo, onaj deo kada spasavaju JOa mi je bio odlican , kao i poslednja epizoda , mada mi su mi ipak 2, 3 epizode u tom drugo delu bile malo dosadne. Ovo je u principu anime o obicnim ljudim, iako sam u pocetku ocekivao anime o boksu, kasnije sam mozda prizeljkivao da postanu neki mafijasi (ala Gungrave,) na kraju sam dobio skup zivotnih prica povezanih prijateljstvom i ne bunim se Big Grin

P.S
U pricu oko homoerotike i ostale pedersetije necu da ulazim, mada je bilo malo previse muskih suza Big Grin
Reply
#30
Verovali ili ne posle 5 godina, prevod duge je gotov. Sve je okaceno na AO, bice okacen i stream uskoro.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)