Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
#11
(2012-04-04, 23:23)Raph95 Wrote: Odakle homoerotika?
>zatvor
>muskarci
>nakama

A i zar ih nije redovno silovao onaj deda?
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#12
Drugi deo nije homoerotika, već čisti homo smut. (I nije ih sve redovno silovao, samo jednog dečkića, koji se ubio ubrzo). Ovo prvo je homoerotika u glavama fanova, kao i većina iste u animeima. Muškarci ne smeju biti prijatelji, il se *ebu il se tuku, nema treće.
[Image: 2.png]
Reply
#13
Nije silovao ni jednog od njih. Matori doktor je silovao samo klince koji se njemu svide a ne sve redom. Hteo je Joa (muzičar) ali nije uspeo.

Po ovom tvom Zeta onda su u One Piece svi osim Sanji-a pederi XD Isto se može reći za skoro svaki šounen naslov XD
Reply
#14
Jedini od novijih naslova u kojima sam pomislio da je likovima bolje dati sobu da se isprazne i ne nastavljaju sa animeom je Phi Brain Kami no puzzle, ali ovde uopste ne vidim nijedan element sto se tice samog odnosa glavnih likova, izuzetak je sam slucaj sa dedicom i zatvorenicima koje je zlostavljao, ali sami likovi medjusobno...jok, ni traga od toga, ako je igde prikazano musko prijateljstvo onako kako bi trebalo, onda je to ovaj anime...
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#15
što znači da homoertoike ima i u Berserku ili totalan off u vaterpolu, jer jelte goli muškarci se rvu u vodi, to mora da je homoerotika 100%
Reply
#16
Berserk nisam gledao, ali koliko sam cuo i tu ima dosta homoerotike. A za vaterpolo si vec objasnio.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#17
Zanimljivo je da ZZ vidi homoerotiku u skoro svemu o čemu se priča Big Grin Sačekaću da se ovo pojavi na Chruncyroll-u pa ću da pogledam da vidim da li je stvarno dobar kao što se priča, ali opening mi nije toliko dobar, video sam mnogo bolje.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#18
Meni je opening pesma teško piiiiiiiiiii XD Ending pesma nije loša Big Grin

EDIT
LOL kakva je ovo cenzura XD
Reply
#19
vi kao da ste rasli uz pink tv pa vam OP pesmica ne valja hahaha
Reply
#20
Čudni su putevi onih koji priželjkuju homoerotiku u svemu, pa je u svemu i vide.
[Image: 2.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)