Toriko (preuzeo DarkMan)
#31
Ok,krenucu da radim od sutra zato sto sam sad umoran,samo da kazem da prva epizoda Torika traje 47 minuta koliko se ja secam,skinucu ga za sutra,samo kome da posaljem titlove i da li bi mogao da budem primljen u neku grupu,jer bilo bi mi lakse kad bi mi neko pomogao,a i brze bi islo.
Reply
#32
Grupa nema, mozes s nekime formirat tim. Po pitanju prevodjenja i ostalo vezano uz to ti je stickano u forumu Prevodi.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#33
Dal ja to cujem Toriko??? Covece ja "balavim" na taj anime XD
Imas moju punu podrsku, ako zatreba neka pomoc tu samCool
Reply
#34
na ovoj temi ti se nalazi info o pravljenju i slanju prevoda kako bi bili okaceni na sajt.

Stavicu u projektima da si preuzeo ovaj naslov, srecan rad Wink
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply
#35
Hvala Pegla ali ne zaboravi da ce mi i Yoshimitsu pomoci. Imaj i to u obzir nisam samo ja uzeo posao u svoje ruke
Reply
#36
(2012-03-10, 05:43)Itachi_Uchiha Wrote: Toriko
[Image: attachment.php?attachmentid=160016&d=1325598744]
Godina:2011
Zanr:Comedy, Cooking, Manga, Shounen
Studio:Toei Animation
Tip:TV Series
Broj Epizoda:43
Trajanje: 23 min po epi

http://www.imdb.com/title/tt1899047/

Ukratko o animeu:
U Svetu gde je ukus i miris hrane izuzetno vazno,postoje pojedinci poznati kao ,,Gurmanski Lovci'' koji su specijalizovani za nabavku retkih sastojaka i zivotinja.
Toriko je jedan od ovih lovaca i njegov san je da pronadje najvrednije namirnice i da napravi ultimativni jelovni kurs.Kao jedan od najznacajnijih strucnih lovaca u svetu,on je redovno angazovan od strane restorana u potrazi za bogatim i retkim sastojaka i zivotinja.
Toriko je covek sa nadljudskom snagom i sa velikim znanjem o zivotinjskom carstvu zbog cega on lako hvata zivotinje i pronalazi namirnice tj sastojke dok ne dostigne svoj ultimativni cilj.
Njegov saputnik u ovoj avanturi je plasljivi i slabasan sef kuvar,koji je inspirisan Torikovom ambicijom,a i da poboljsa svoje kulinarske vestine i pomaze mu da nadje retke sastojke.
Organizacija koja je stvorena da preuzme kontrolu nad citavom hranom,u svetu nastaje borba.

-Znam da ovo zvuci malo uvrnuto ali objasnio sam na najbolji nacin,ali svi dobri i zanimljivi anime su malo uvrnuti,samo da pomenem da je ovaj anime pravljen na foru One Piece sto je i ista kompanija radila,objavicu 3-4 titla u ovom mesecu,ne znam tacne datume,ali od 3.11.2012 pocinjem sa radom.

Izmenjeno:
Zdravo, ako sve bude u redu i kako treba, ja bi trebao da preuzmem anime Toriko sa prevođenjem, tako da prvu epizodu možete da očekujete do kraja ove nedelje ili to do 30.8.2020
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)