Preporuka igara
#31
Da li je neko probao Mana serial igara, hteo bih da probam, pa sam mislio da proverim vredi li?? Interesuju me još i: Disgaea, Shin Megami Tensei i Xenogears igre.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#32
Disgaea je odlicna igra, ali trazi dosta vremena. Cini mi se da je maximum level 999, i fora sto levelovanje i nije tako brzo, i jos stalno resetujes lika da bi menjao klase, posto imas posebno Fire mage, Ice mage, Wind mage. Pa kad resetujes Fire magea i promenis u Ice mage, dobijes Ice magea koji ume fire magic. Mnogo mi se svidja fora da "ulazis" u oruzje/oklop/item i prelazis dungeone da bi oslobodio moc oruzja (ojacao ga). Samo sto je dosta tesko jer je na fazonu survival-a. Moras preci odredjen broj dungeona, a ne mozes prekinuti sem ako nemas odredjeni item. Zanimljiva igra ako volis turn based.

Xenogears sam igrao odavno, ali je prilicno cool igra. Mnogo mi se svidelo sto se boris sa mechom, ali i van mecha. Verovatno bi mi se danas jos vise svidela igra, posto tad i nisam bio fan meche. Gameplay je takodje cool. Ne znam sad kakva je prica posto nisam presao celu igru.

Ako pod Mana mislis na Dawn of Mana/Sword of Mana i sta sve postoji, onda mogu samo reci da je Dawn of Mana za PS2 crap. Sword of Mana za gba je vec dobra igra.

Sto se Shin Megami Tensei serijala tice, igrao sam samo Nocturne (trojka). Odlicna igra, ali dosta teska. Imas cak i Dantea kao boss-a, i kasnije postane playable lol. Sto se prethodnih SMT igara tice, mislim da ne postoji engleski prevod. S obzirom da je za SNES, ne bi trebalo imati previse bogat recnik kanjija.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#33
Hvala na infou ZZ Smile I mislio sam na te igre u Mana serialu. Veliki sam fan poteznih igara, posebno poteznih RPGova, kao Fire Emblem. Samo što nisam imao puno prilike da ih probam.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#34
Nisam igrao Fire Emblem. Da li je cela igra potezna ili je na fazon FF igara mrdaš lika po mapi kao avanturu da igraš a borbe su potezne?
Reply
#35
Ceo FE je potezni, ali je to veoma lepo urađeno i imaš puno toga da radiš svaku borbu. Kao i veliki broj likova.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#36
Imas Super Robot Wars OG i OG2 za GBA na engleskom. Oni su u fazonu Fire Emblema, samo sto su sa mechama. Nazalost, nemas mechove iz animea.
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#37
Ali zato ima Super Robot Wars J.
[Image: Dragon_quest_logo.png]
Reply
#38
Ja ti predlažem ovu igru mislim da će tvoja krbulja moći ovo da gura. hhahah mala šala lol Surprised
[Image: stubbs-the-zombie-in-rebel-without-2.jpg]
STUBBS ZOMBIE je jedna od boljih igara koje sam igrao. BOGA MI !!!
Reply
#39
odlična igra, samo šteta što nije doživio nastavak ili da su malo više proradili na njemu. Ali genijalno, konačno sam doživio da mogu gristi mozak ljudima. XD
[Image: harpy211.png]
Reply
#40
(2012-05-26, 12:01)john_constantine Wrote: odlična igra, samo šteta što nije doživio nastavak ili da su malo više proradili na njemu. Ali genijalno, konačno sam doživio da mogu gristi mozak ljudima. XD

Ja kad se napalim i kad krenem da cepam ovu igru pa ne može nista da me zaustavi. RolleyesThumbs up!
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)