World of tanks
#11
Pa posto sam trenutno na odmoru, igram je dosta pre podne, ali i popodne oko 21h, 22 ili recimo upravo sad! XD
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#12
Ajd napisite s kojim tenkicima igrate, nacija, tier, model (light, med, heay....) i dal ste na free ili ste uplatili nesto para.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#13
Goku postuj referal link preko kog da napravim nalog.
Reply
#14
Ovo je moj profil i igram samo sa free tenkovima.
http://worldoftanks.eu/community/account...04-gojkok/

Alexo, nisam znao da postoji referal program?!

[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#15
Napravio sam nalog, alex5ko pa me dodajte.
Reply
#16
Goku i ja se sreli u jednoj partiji i onda smo jos nabacili koji platoon kojem je na free limit 1 invite nazalost.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#17
Ma frendujte me kakav crni platoon XD
Treba neko mali da mi objasni kako šta. Mene dunuli za 15s a svi moji po nekim žbunjima i drvećima se skrivaju XD Ipak dobijena partija Big Grin
Reply
#18
Treba nauciti na tezak nacin Toungue.
Ovdje imas par dobrih osnovnih guide-ova.
Ovdje ti je blakanski dio sluzbenog foruma.
Meni je trebalo par dana da pohvatam osnove, a jos hrpa toga ima. Da idem pisat sve imo bi za citat 1-2 sata Big Grin, zato cu ti dat neke bitne dijelove.

U 1. i 2. tier tenkovi se medjusobno kolju i nema tank destroyera ni SPG-eva, to tek na 3. tieru. Bitne stvari tenka su ti:
gusjenice (maximalna tezina, brzina okretanja tenka)
motor (snaga i start)
radio (komunikacija s drugim team igracima, ako ti je view range 300 a radio ti ima signal 400, i ako je netko od suigraca otkrio nekoga dobijes njegovu poziciju mada ti nije u view range-u),
top (sto ti je accuracy vise prema 0 to je precizniji, 0.32 je precizniji od 0.5, reaload speed, aim time, velicina granate)
turret (oklop, brzina okretanja glave tenka, view range)
U pocetku ti je mozda najbolje istrazivat gusjenice i motor da budes pokretljiviji i da mozes pobjec. Otkljucaj si i tenkove, tank destrojere i SPG-eve pa probas sve i vidis sto ti najbolje lezi. Skrivanje po grmovima je vrsta kamuflaze da te neprijatelj ne skuzi i da mozes pucat po njemu, skrivanje iza gradjevina, stijena i sl ti koristi. XP i kredite dobivas za ostecivanje, detektiranje i unistavanje protivnika. Jedna od bitnijih stvari je da si ne trosis free xp, njega cuvaj i dobivas ga 5% od obicnog a njime mozes istrazivat tankove koje ne posjedujes. Da bi istrazivao odjredjeni tenk trebas ga kupiti i igrat s njime da bi dobio xp da ga istrazis.
Recimo da kampas u nekom grmu i vidis neprijatelja, udjes u sniper mode (shift) i ciljas ga, kada ti je kursor zelen onda pucaj jer su ti najvece sanse da ces mu probit oklop i nanjet znacajniju stetu. Ovo je ovako malo osnovnije, pogledaj one linkove jos i ako nesto neces razumjet pitaj Big Grin.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#19
Taktika, uzmes nesto za dugom cevi i stek u zbunje!
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#20
da, kao i aleks i ja sam u prvoj partiji krenuo posred njive i nisam igrao duze od 15 sekundi XD a onda sam poceo da proveravam da li su leprikoni zakopali neko zlato po zbunju Smile


takodje dodatak, trudi se da ne gadjas spreda nikoga, u vecini slucajeva ces samo da pizdis sto ga masis dok on tebe odvaljuje iz nekog razloga, a sve si nabudzio na maks a imate iste tenkove Dodgy
---------------------

Glava AO porodice  Whistling
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)