Berserk Sihronizovan! Uskoro
#31
(2012-01-15, 16:57)Perin Wrote:
(2012-01-15, 14:41)AlanViBritannia Wrote: Imho, pametnije bi bilo utroseno vreme [a i vise bi znacilo ljudima] da se uzme Berserk i ljudski prevede na srpski. Smile Ionako vrlo malo ljudi gleda dub-ovan anime, a jos manje gleda amaterski dubovan anime, a jos manje od manjeg amaterski dubovan anime na srpski.

Ali ko voli, nek izvoli, svaku akciju podrzavam. ~

Kao što reko', prevešću ja u dogledno vreme.

Lepo, lepo, oces prevoditi ove filmove kad izadju/budu izlazili? Smile

Gomennasai za spam, peepz.
[Image: 2.png]
#32
Nek uradi pa postuje, umesto da kaze da ce uraditi - pa verovatno ne uradi. Ne znam koja je svrha ovog topica uopste? samo je najavio da ce biti... to nije tema za diskusiju bas, ako je on vec resen da to uradi.

Ako ga interesuje nase misljenje dal da to radi ili ne, dobio ga je.

Bilo kako bilo, nije u mojoj interesnoj sferi. Po meni, sam prevod animea bi koristio ljudima koje ne znaju engleski. Sa druge strane koristilo bi im i da nauče engleski kroz nešto što vole. Ja znam da ću ja gledati anime sa eng sub, kao i dosad.
[Image: promo_sig05_smaller.png]
#33
Meneldor hvala za komentar od ranije,nema veze neka pisu sta hocu i neka misle sta hoces,ne smeta mi.
#34
Svrha ove sekcije da ljudi najave sto ce prevoditi/mozda i sinkronizirati da ne dodje do toga da se radi dupli posao, a to sto neki cekaju ko lesinari da druge zaje... te bi mozda u buducnosti moglo biti opomena.
[Image: forumrulesi.gif]
#35
Razumem,u pravu si.
Samo nesto da kazem,jos nisam siguran kad cu da objavim prvu epizodu,iskreno jos sam u pripremi jer treba mi jos par glasova za neke likove ali uskoro cu ih naci.
Ima na nekom drugom forumu javljaju mi se,ja se nadam da ce i neko odavde,treba mi neko ko ima krupan glas.
Ja imam krupan ali nije dovoljno za nekog lika.
#36
zalud
[Image: hbh1E]
#37
Ja kao sto rekoh ako zatreba pomoc pruzicu je jer smo drugovi inace da li ce se to uraditi ili ne to zavisi od tebe meni nije toliko bitno vec mi je bitno da ti pomognem posto smo ortaci. Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#38
Hvala brate evo idu mi suze...
#39
znam ja da si ti emotivan. XD
hoces maramicu? XD
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
#40
Samo da kažem da ovo nije soba za četovanje. Ako se uživo znate, otiđite na kafu i ispričajte se, nemojte te stvari raditi na forumu. SLEDEĆA osoba kod koje primetim takvo ponašanje dobija warn. Takođe, SLEDEĆA osoba koja nije mod i krene da odgovara na ovo što sam rekao takođe dobija warn.

Tema je o BERSERKU i o njemu nastavite.
Šta čitati? Hm...možda: http://klub-knjige.blogspot.com/





Users browsing this thread: 1 Guest(s)