Novosti Vezane za Igre
#21
alex5ko ne razumem sta si hoces da kazes? Da li sam igrao neke ranije igre Tomb Raider ili nesto drugo?! pojasni.
Reply
#22
Da li si ikada ranije igrao Tomb Raider igre?
Taj tvoj zadnji komentar u fazonu nadam se da će igra biti solidna glavni lik je dobra ženska me je ostavio u Surprised Dobio sam utisak kao da si sada prvi put video neki Tomb Raider naslov i sada to objavljuješ kao neku senzaciju a serijal postoji ako se ne varam već ~15 godina.
Reply
#23
Ma ne ne ne lose si shvatioooo!!!! Mislio sam da je konacno Lara uradjena u dobroj grafici kao da je prava zena,a i da ti kazem stvarno je dobra riba.
Na to sam mislio,joj boze pa ko ne zna da je Lara Croft glavni junak TOMB RAIDER on je mentol.Ali bukvalno.
Reply
#24
The Last of Us
Genre: Action
Publisher: Sony Computer Entertainment
Developer: Naughty Dog Software
Exclusively on: PlayStation 3

Znaci USA je zarazena od nekog cudnog virusa ljudi mutiraju u nekakva bica nali zombi,Joel je spreman sve da prezivi a glavni lik je Elie devojcica koja je previse pametna za svoje godine.
Ova igra ce da bude cool mislim ako neko zna da napravi dobru igru tj perfektnu igru onda je to Naughty Dog.

http://www.youtube.com/watch?v=6zZiu1nQR5o
Reply
#25
Resident Evil: Operation Raccoon City
[Image: re_operation_raccoon_city.jpg]

Platforme: PC,PS3,XBOX360
Developer: Slant Six Games/Capcom
Datum: 20/23 Mart

http://www.youtube.com/watch?v=9TAHLYBDn...r_embedded
Reply
#26
Negde sam procitao da ce ovaj naslov biti iskljucivo za multyplayer.
Reply
#27
Na fazon Left 4 Dead i Dead Island ako se ne varam Big Grin Ali ipak ovo ima RE smek bice bolje od navedenih Big Grin
Reply
#28
opasno se razmišljam da je pazarim ako izađe za PC
Reply
#29
(2012-01-22, 22:06)Itachi_Uchiha Wrote: Negde sam procitao da ce ovaj naslov biti iskljucivo za multyplayer.

Nope SP je ukljucen isto kao i MP odnosno Co-Op mod
Reply
#30
Resident Evil: Operation Raccoon City bice ok igra,ali ne bas toliko kao sto su predhodnici bili.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)