Novosti Vezane za Igre
#1
Silent Hill: Downpour
Genre: Third-Person Adventure
Publisher: Konami
Developer: Vatra
PlatformToungueS3 and xbox360

Ova prezivljacka igra iz treceg lica pocinje u toku zatvorskog transporta zatvrenika u drugi grad,ali dogodila se nesreca.Dok je van autobusa u kome su se nalazili zatvorenici pljustala kisa,jedan tocak od vozila je otpao i posle cega se ono preokrenulo,to je iskoristio mladi Murphy Pendleton koji se ubrzo ne znajuci kuda ide,slucajno zavrsio u Silent Hill.Ova igra je puna raznih zagonetki koje igraci treba da resavaju,naravno borbe protiv demonskih bica i kriminalaca koji su takodje iskoristili nesrecu za beg,ali oni ce da koriste,sipke,motke,nozeve,razbijene staklene flashe,svi ce gledati da vas ubiju bez pitanja.ZNaci igra je ili se bori ili bezi kao kukavica,na oba nacina se moze preci igra i resiti ova tamna misterija.Ljubitelji ranijih Silent Hill naslova ovu igru moraju da obozavaju,jer je ovaj deo kako su najavili,bice najbolji do sada.Ova igra je pravi psihicki horor,koji bi trebao da se dopadne vecini,cudovista vam iskacu ispred nosa,iza ledja,cujete razne jezive zvukove,cela igrica je mrak.Ko psihicki nije stabilan kada su horori u pitanju bolje da zaobidje ovaj naslov.

http://www.youtube.com/watch?v=otGUNO6k7Xo

Amy
Genre: Horror,Adventure
Developer: VectorCell
Platform: PC,PS3,X360
Release Date: January 17, 2012

U malo gradicu Silver City (Midwest,USA) u toku 2034 godine planetu Zemlju je pogodio meteor koji je opustosio zemlju i pokrenuo smrtonosni virus od kogaje zarazen skoro svako zivo bice.
Kad je meteor udario Zemlju,svi koji su zarazeni od virusa su se onesvestili.Lana(Devojka koja se brine o Amy) se osvestila i bila je zaprepascena prizorom,cela planeta je u haosu.
Svet koji je nekada izgledao normalno odjedno je kao pravi pakao,ljudi su postali neka vrsta zombija,a vecina njih je svesna da su postali neka vrsta divlje horde.
Lana ubrzo primecuje da je i ona zarazena,zeli nesto da preduzme protiv te ove nocne more.Ali onda se pojavljuje Ejmy (Amy) osmogodisnja devojcica koja poseduje neke specijalne moci uz pomocu kojih se brani kad je u nevolji.Devojcica Ejmi i Lana zajedno moraju da se bore protiv inficiranih ljudi,demona i vojske,u nadi da nece samo spasti sebe nego i celo covecanstvo.
Ova cuperativna igra ce zainteresovati sve gejmere.Ejmi ima moc da inficiranog coveka koji ostvari fizicki dodir sa njom moze da povrati u ljudsko bice ali samo na par minuta.
Ali Ejmi za razlicku od drugih igara nije super heroj koji moze da ide gde zeli i da razvaljuje sve sto joj se nadje na putu,njene moci nju iscrpe,u stvari glavni lik je Lana.
Ali ako se Lana previse odalji od Amy njena infekcija ce je na kraju ubiti,zato vam je bolje da se drzite zajedno tokom cele igre,i cilj igre je da Lana i Ejmi zajedno prezive,jer kljuc za izlecenje od virusa je Ejmi.

http://www.youtube.com/watch?v=KGGE_MIeOI4


Reply
#2
Kingdoms of Amalur: Reckoning
[Image: Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-PC-tmp3-Pac...1311201853]
Zanr: RPG
Developer" BIG Huge Games
Datum izlaska: Februar
Plaforme: PC, PS3,XBOX360

Znaci od kreatora TES Morrowinda i Obliviona Kena Rolstona i poznatog pisca epske fantazije R.R.Salvatore-a stize jedan vrlo zanimljiv RPG

http://www.youtube.com/watch?v=Ph245qWavKs

Mass Effect 3
[Image: MassEffect3_BoxImage_PC_big.jpg]
Zanr: Action role-playing
Developer: BIOWARE
Datum izlaska: Mart
Platforme: PC,PS3,XBOX360

http://www.youtube.com/watch?v=q10u2SIQ4pw

Mislim da ne treba nesto posebno da napominjem jer je u pitanju naj izcekivaniji naslov 2012...blast jos 2+ meseca...XD

Ova dva naslova su po meni naj interesantnija u prvih par meseci ali ima jos dosta igara kao npr Bioshock Infinity (druga igra koji cekam sa velikim nestrpljenjem) zatim Pray 2, Borderlands 2 i naravno naslov za koji se ocekuje datum a to je GTA V (zna se da ce biti 2012 ali se ceka datum)
Reply
#3
Kingdoms of Amalur: Reckoning iskreno ovaj naslov mi se ne svidja,ali ne kazem da je losa igra.MASS EFFECT 3 Jedva cekam da izadje jer je zaista jedna od najboljih RPG igara koje sam igrao.XD
Hitman: Absolution
Genre: Action
Publisher/Co-Publisher: Square Enix / Eidos Interactive
Platform: PC,PS3,X360
Release Date: TBA

Hitman Absolution prati agenta 47 koji je hladokrvni ubica,koji radi na svom najopasnijem ugovoru do sada.
Izdan od strane ljudi kojima je verovao,trazen od strane policije,najednom se nadje u centru tamne zavere krece na licno putovanje kroz korumpirani i uvrnut svet.
Ova igra je radjena kao film,odlicna kontrola nad igrom i originalan game design,kombinacija proslih delova ovu igru cine najboljom i najtezom do sada vidjeno u Hitman fransizama.
Oni koji su ranije igrali Hitman igre sigurno ne bi trebalo da propuste ovaj naslov.

http://www.youtube.com/watch?v=T2_uFewVo...ure=relmfu

Aliens: Colonial Marines
Genre: First-Person Shooter
Publisher: SEGA
Developer: Gearbox Software
Online Play: 4 Co-op
Platform: PC,PS3, X360, NDS, Wii-u
Release Date: Q2 2012

Aliens igra kakvu smo oduvek zeleli? Pvo da kazem da je ova igra visoko budzetna,velika cifra je u pitanju tako da igra ne moze biti glupost ili s---e.
U ovoj igri igraci su u ulogama prekaljenih Marinaca,ciji ce zadatak biti da se suoce s' uzasom kisele krvi,iglastih celjusti i falusnih potceljusti zvanih Xenomoprhi,u narodu poznati kao Elijen(i)!
Igra ce podrzavati co-op,i to sa slobodnim uletanjem i ispadanjem igraca,ciju ulogu bez stucanja preuzima AL,kao i split-screen igranje udvoje.Naravno bice tu i kojekakvih kompetativnih multiplejer rezima,mada jos uvek nisam cuo niti nasao detalje.Verujem da ce ova igra da bude zabavna jer cemo imati priliku da kreiramo svoje marince,s' posebnim specijalnostima,a izbor oruzja,odredjivace klasu,tj. ulogu marinaca u odredu.Igra glasi drugaceije ,,BUDI MARINAC I RASTURI SVE ZVALOSE,,!!!
Imate da skinete demo,ako nemozete da ga nadjete obratite se meni. XD

http://www.youtube.com/watch?v=hzhw9fe60mA

Reply
#4
Aliens: Colonial Marines izgleda kao odlična igra, videćemo kako će na kraju ispasti Big Grin
Reply
#5
Jedine igre koje meni zvuče interesantno su Guld Wars 2, Starcraft 2 Heart of the Swarm i novi Fire Emblem Smile Od ostalih koje bi mogao i voleo da probam su Bioshock Infinite, Aliens Colonial Marines i možda još po neka Smile Dark Souls ako izađe na PC, X-Com ako je istina da stvarno prave stratešku igru a ne ME rip off. Da mi se igra ME igrao bih Mass Effect, iako mi se neigra ME Big Grin Sve ostalo je nevažno, neinteresantno, loše, ili još niasm čuo za to Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#6
Cudno je to kad neko kaze da mu sene svidja neka igra koja se nije ni pojavila...sto se tice Colonial Marines prethodni deo Aliens-sa iz 2010 je bio blagi uzas tako da se nesto ne nadam ni oko ovog nastavka no videcemo (Gerabox je zaduzen za igru) pa mozda i odrade nesto Big Grin
Reply
#7
Nisam rekao da mi se ME3 nesviđa, samo da mi se neigra
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#8
Ono je bio AVP ovo je koliko sam skontao neki akcioni horor na fazon Alines, po meni najbolji film u serijalu.
Reply
#9
(2012-01-11, 21:16)Dream Omen Wrote: Nisam rekao da mi se ME3 nesviđa, samo da mi se neigra

Nisam mislio na tvoj komentar (ali sam znao da ces da se javis) Toungue nego na Itachijev komentar za Amalur Big Grin
Reply
#10
(2012-01-11, 21:25)Last Exile Wrote:
(2012-01-11, 21:16)Dream Omen Wrote: Nisam rekao da mi se ME3 nesviđa, samo da mi se neigra

Nisam mislio na tvoj komentar (ali sam znao da ces da se javis) Toungue nego na Itachijev komentar za Amalur Big Grin

Baš mi je drago što sam predvidiv Toungue Big Grin

Slažem se sa Alexom, ono jeste bio AVP ovo su samo Xenomorph-i/alien-i, tako da može da se očekuje nešto interesantno. Meni je i AVP3 bio sasvim OK, ništa posebno, ali nije bila loša igra, i AVP2 mi je bio dobar.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)