Usop beskoristan ili ne?? [Spoiler]
#21
verovatno misli na Vivi
Reply
#22
(2012-01-09, 01:30)alex5ko Wrote: Ni jedna riba u posadi nema plavu kosu XD

dokazao ti je zoro da ima XD XD.
http://a3.ec-images.myspacecdn.com/image...7496/l.jpg
koliko me oci sluze ovo je plavo sigurno nije ljubicasto ili tako nesto XD XD
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#23
Kada si rekao plavu kosu mislio sam pa plavu (žutu) ne bukvalno plavu XD

Inače [spoiler]Vivi nije trajan član posade Toungue[/spoiler].
Reply
#24
pa dobro pogresi svako nekad XD XD
inace nisam stigao do tog dela
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#25
nzm meni je Vivi bila baš kul, šteta što nije ostala sa njima
Reply
#26
nije losa ali mi nije ni nesto zanimljiva da bi mi falila kada je nebi bilo.
neutralna mi je nekako.
u onom delu sa Crocodile-om malo mi je bilo zao nje tu mi je bila ok ali ovako pre toga i kasnije malo koliko sam gledao nije nista posebno ono nije ni losa a nije mi ni zanimljiva Smile.
malo da predjemo na usopa XD
onaj deo kada su se usop i chopper borili sa onom krticom i onim debeljkom mi nije bio los.tu se usop malo pokazao i tu mi je bio zanimljiv u svemu ostalom je bio dosadan.
inace ovo dvoje ne znam kako se bese zvali cini mi se da je bio Mr. 4 e ona krtica ne znam kako se zove XD.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#27
(2012-01-09, 01:21)Eleran Wrote: Skroz bzvz tema, svi clanovi posade su podjednako dobri, ne bi mogao da zamislim anime bez ijednog od njih...

Ja bih mogao itekako. Svi clanovi da su izmenjani, opet bi One Piece bio isto "dobar". Cinjenica je da su svi clanovi posade toliko genericni, da je nevazno za celu pricu, sve i da Naruto, Ichigo i Sasuke putuju na brodu.

~ Naravno, ovo ne znaci da su svi likovi losi, samo da su genericni i 100% zamenjivi.
[Image: 2.png]
Reply
#28
@Alan: Ne vidim tako, pogotovo zbog originalnih backgrounda o likovima, al dobro, nije ni vazno da ne idem u off Wink
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#29
ne mogu a ne ponenem koga su Frakija unakazili posle timeskip-a, a bio je strašan gotivac
Reply
#30
Luffy, Zoro i donekle Sanji i Franky su jedini korisni likovi u posadi, ostali su tu samo da bi se mlatili sa nekim lame minionima. Meni je zapravo smesno kako se uvek spare u borbama da svi dobiju "odgovarajuceg" protivnika, tipa Usopp se nece sigurno boriti sa likom koji potencira fizicke napade i sl.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)