Guild Wars 2
#81
Sacekacu onda za bolji PC Smile.Uzivao sam u GW1 uzivacu i u GW2 kako valja.HVala na brzom odgovoru.

"Unbearable isn't it? The suffering of viewers, the agony of watching english dubbed anime.
Reply
#82
Za vikend će GW2 koštati 10e. Nema mesečne pretplate. Kontam da ću uzeti, igraću tu i tamo po malo ništa hard core.

We know there are some people who have not yet experienced Guild Wars 2 out there. We have a special offer for you, too. This weekend, January 24 and 25, you can purchase the game for an unprecedented 75% off!* That’s our best offer ever on one of the most critically acclaimed and decorated MMO games of all time.

http://buy.guildwars2.com/store/gw2/en_I...1421952777
Reply
#83
ja sam bio kupio gw2 i nisam igro duze od 10h hahahaahahaha XD

i onda sa je zbriso i sto se mene tice to je to po pitanju gw2 XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#84
Toliko dobra igra XD
Reply
#85
dosla je 50-60 eura.. jednostavno je prelosa i predosadna.. mozda eventualno ako se razvijes do nekog visokog lvla ali zasto bi igro takav smor tako dugo da bi mozda mozda bilo nesto od toga XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#86
Ja sam je možda prije godinu uzeo za nekih 6 eura, samo zato što je bilo tako jeftino.
NIje me nešto posebno oduševila, pogotovo jer nema PvE endgame već se uglavnom svodi na PvP. A ni grafika, iako super sve izgleda.
Valjda sam se previše navikao na WoW gdje mi je sve koliko-toliko jasno.
I buraz je igrao par sedmica i odustao, više mu se sviđao Rift.
Reply
#87
sad je posto f2p
Reply
#88
F2P sa velikim ogranicenjma Smile Mada imam utisak da su zeznuli i placene naloge Toungue
[Image: 76561198014117425.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)