Guild Wars 2
#51
http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu - Guld Wars 2 - beta vikend od 20 - 22 jula.
Prvih 10.000 dobijaju beta ključeve.
Reply
#52
Probah igru juce i danas u ovom beta testu.Bas mi se svidela.Igrao sam dosta mmorpg igara a ni jedna mi nije drzala paznju kao gw2, od prvog do zadnjeg minuta igranja,skroz zarazno Big Grin .
Igrao sam sa Norn rasom,elementalista,super je ovo oko skilova i spelova sto se menjaju pri koriscenju drugog oruzja ili underwater combat-a .Gameplay,prica ,grafika i art style,sve je dobro.
Sto se tice optimizacije igre ,prvo sam se iznenadio da sam uopste pokrenuo igru ,jer imam veoma staru kantu od kompa XD.Radilo je sasvim pristojno na low,ali onda kad sam naleteo na event sa malo vise ljudi,zabavi je dosao kraj ,pocinje slideshow XD .Mogu misliti kako je u WvsW Undecided .

Ako jednog dana kupim malo "pristojniji" komp,mozda i uzmem igru,jer ovako nesto je greota igrati na losem pc-u Smile


Reply
#53
Kakav ti je PC?? Da znam mogu li da pokrenem, ili ne.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#54
Quote:Windows XP Service Pack 2 or better • Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2, or better • 2 GB RAM • NVIDIA GeForce 7800, ATI X1800, Intel HD 3000, or better (256MB of video RAM and shader model 3.0 or better) • 25 GB available HDD space • Broadband Internet connection • Keyboard and mouse
Moj komp je nesto slicno njihovom min. sistem req. Nesto bolja graficka i 4 gb ram.
Reply
#55
Mislim da ću moći da ovo pokrenem u midium, bez problema.
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#56
moze mi neko poslati invite nisam stiga uc u givevay dosa sam taman sad doma ako je ko srce i ima viska
[Image: 73os60.jpg]
Reply
#57
Ja stvarno ne znam ikoga ko je dobio betu preko ovog giveaway-a, ja sam preorderovao pa sam imao pristup beti i odusevljen sam igrom.
Modeli,grafika,animacija,igrivost, sve mi je vrhunski.
Negde tek rodjen, negde davno zaboravljen
Reply
#58
Napiši kakav komp imaš i još malo više o igri. Da znam da li da štekam pare ili ne XD
Reply
#59
ja sam jako malo igro ove bete, nisam imo bas vremena, ali slazem se igra je odlicna, i u biti se nije ni zagrebala povrsina svega sto ce bit poslje

alex imas snimaka po netu koliko oces pa si pogledaj malo
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#60
Po snimcima na netu svaka igra izgleda odlično XD
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)