Najbolje borbe
#1
Wink 
Koje su po vama najbolje borbe u Bleachu?Po meni je najbolja borba Ichigo vs Grimmjow.Ima ih jos ali me sad mrzim da navodim.Red je na vas.
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRWsZIzqiuUiCnDbQC9E4P...DQxI971Vq-]
Reply
#2
ne mogu se sad tacno setiti ali cini mi se da mi je bila dobra borba kad se bjakuja borio sa nekim likom samo sto ne mogu da se setim imena nisam skoro gledao bleach.Smile
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#3
ichigo? XD

[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#4
mislim da nije ichigo.Smile
uglavnom cini mi se da je borba bila sa nekim macem,stvarno davno sam gledao secam nekako kroz maglu.XD
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#5
Ichigo vs Grimmjow i Kenpachi vs Nnoitra. Inace svi Espada fightovi su mi dobri do prve 4 espade.
[Image: 317bpjd.png]
Reply
#6
Ichigo vs Zaraki Kenpachi, Ichigo vs Byakuya i vecina drugih borbi iz Soul Society Arc, posle toga, sve gore za gorim...donekle moze da izuvce prosek Ichigo vs Grimmjow, i naravno bilo koja borba sa Zarakijem pa cak i fileri Big Grin
[Image: Kingdom-anime-650x396.jpg]
Reply
#7
Ako je anime u pitanju:
1) Kenpači vs Ičigo
2) Išida vs Majuri
3) Renđi vs Ičigo

Ako je manga u pitanju:
1) Ičigo vs Grand Fišer
2) Kenpači vs Ičigo
3) Ulkiora vs Ičigo i Išida

Ove borbe su bile maštovite i imale su priču.
[Image: 76561198088028945.png]
Reply
#8
Ispičavam se što oživljavam staru temu, ali moram komentirat.

Bleach borbe su katastrofa i teško da se da razgovarat o dobrim borbama.
Borba uvijek završi na istu forum. Sudare se dva mača i jedan ostane stajat...
Bleach borbe gledam kao neke power upove. Nešto kao u Digimonima. Super muzika, kul transformacija, izgled i toe to. Budući da su borbe bezveze (jer se vjerovatno autor posvečivao samo transofrmacijama i izgledu) imamo Aizena koji jako dobro provocira i sjecka ostale likove.
Reply
#9
meni su borbe u Bleachu dosta zanimljive.najzanimljivije mi je kad se ichigo borio protiv kenpachija,a posle toga kad se borio protiv grimmjowa
Reply
#10
1. Ulquiorra vs Ichigo
2. Aizen vs Ichigo
3. Yamamoto vs Yhwach
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)