Ninja scroll
#1
[Image: 2641.jpg]

Quote:Jubei Kibagami has always been the master dealer of death, but in rescuing a ninja woman from a monster he sets loose a chain of events that puts death in his own veins and sends them on a nightmarish odyssey through a surreal and devil infested ancient Japan. How do demonic possessions, an annihilated village and a man Jubei thought safely buried in his past all connect? If Jubei can't piece the blood-soaked clues together, his only consolation will be that he won't live to regret it for very long! Prepare your mind and steel your gut for the insanely gore-packed orgy of violence that still stands alone and unchallenged as the ultimate anime action feature.

Epizoda: film + 13
Godina emitovanja: 1993 & 2003

http://www.youtube.com/watch?v=oF6HjAAxlTc

Baš sam pogledao trailer i izgleda mi odlično, pa skidam film, a za seriju mislim da imam skoro sve epizode, ali jedan kolega mi kaže da je serija lošija od filma. Vaša mišljenja o toj ninđi?
[Image: harpy211.png]
Reply
#2
Pogledao sam ga već... [seriju, ne film].
Meni je anima sasvim OK, iako je jedna starija.
Reply
#3
Anime je anime u svakome rodu i licu Smile

Ja sam odgledao samo filp, malo je perverno (blahi hentai) ali je sasvim ok.
Reply
#4
Postoji i serija Ninja Scroll? Nisam znao...
Gledao sam film. Nije los, animacije i crtez su odlicni. Akcione scene su super, mada se meni prica i nije bas toliko svidela. Ipak to je vise pitanje ukusa. Svakako vredi pogledati film!
The sky above the port was the color of television, tuned
to a dead channel.
William gibson - Neuromancer
[Image: ergo_915x110.jpg]
Reply
#5
Meni je film zakon, dobra prica, dobra sora, dobro sve....serija..never watch.
[Image: 76561198078674713.png]
Reply
#6
Odgledo sam film pre jedno 2 meseca i odlican je .
Reply
#7
Ok, upravo sam sad završila s gledanjem te anime, a kada bi je jednom riječju morala opisati, ta riječ bi bila: nepredvidljivo!
Iz sekunde u sekundu sam se čudila radnji... obično se to kod nekih anima lako da zaključiti kakav će biti kraj, a kamoli kraj jedne epizode, al' ovdje se ne zna ni iduće minute šta će se dogoditi...
Najviše su me oduševile litre krvi, a i to mlataranje katanama... jednostavno savršena kombinacija Wink
...pojavi se jedan od negativaca, i sad si mislim, neće mo ga se riješiti kroz idućih 5 epizoda, a kad ono, ubije ga mal' te ne slučajni prolaznik...
Uglavnom, sve pohvale animi, a pogotovo muzici... fenomenalna je! =)
[Image: sig2t.png]
Reply
#8
Nisam gledao seriju ali evo utisak sa filma.
1. Solidna prica, drzi paznju. No ima dosta solidnih prica.
2. Crtez dobar.
( to su vrline)
3. Negativci suvise tipichni, glavni baja koji je mnogo jak, obavezno jedan malo pederkast negativac, nindza u senci ukradena fora, devojka puna otrova ukradena fora, vidjena vise puta.
4. Lichnost glavnog lika je isuvse.. kako da kazem.. neispunjena, prosta, ocekivana. Apslutni pozitivac u svakom smislu te reci, human, posten dobar. To ne valja.
5. Ostali likovi manje vise bezlichni, nisu im pokazali puno karaktere, osobine itd, cela prica se vrti samo oko glavnog baje, koji je isuvise ocekivan.
( to su mane)
"Survival of the fittest!" is my battle cry.I endorse this fully. The legends speak of a Golden Age before history,when Gods walked the earth and ruled mankind. The Gods never left. We are still here.
Reply
#9
Odgledao sam film i dve epizode serije.Ne svidja mi se kako je krenula serija,ali je zato film odlican.
[Image: N3QF.gif][Image: yCFZ.gif]
Reply
#10
pogledao film, čisto solidan anime
http://movieworld.blog.hr/2007/10/162349...inpch.html
I svih 13 epizoda serije, baš zabavno i krcato akcijom, ali opet solidno, isto kao film.
http://movieworld.blog.hr/2007/10/162350...eries.html
[Image: harpy211.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)