DC Universe Online free 2 play
#11
Ima da se biraju samo 2 servera. PVP i PVE.

Na PVP serveru možeš iz čista mira da napadaš igrače druge frakcije dok na PVE serveru možeš samo u Arenama da se boriš sa drugim igračima. Šta ja znam nekako je bolje na PVE. Samo mi fali neki max level što nema šta da radi pa ide i ubija male level igrače.
Reply
#12
Pa ovo i jeste DC svet, svet superheroja tu i jeste cilj zaustaviti druge igrače, zloće Smile jer koliko sam razumeo questovi nisu baš klasični i imaš mogućnost da ako neki zloća počne da pljačka banku ili da napadne nekog dobiješ obaveštenja šta se dešava i možeš da ih zaustaviš, sad da li je stvarno tako to neznam Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#13
skidam igru, cini se zanimljiva... pa javite na koji server odlucite pa da se bijemo XD
[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#14
(2011-11-03, 20:00)Dream Omen Wrote: jer koliko sam razumeo questovi nisu baš klasični i imaš mogućnost da ako neki zloća počne da pljačka banku ili da napadne nekog dobiješ obaveštenja šta se dešava i možeš da ih zaustaviš

To je APB Reloaded, mmo šuter iz trećeg lica.
Reply
#15
Nisam to igrao, nisam ni čuo za tu igru Smile
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#16
Igra trenutno ne radi. To jest radi za igrače koji su supeli da se uloguju oko 19-20h. Pri loginu izbaci da je veza sa serverom izgubljena. Jbg navalilo previše ljudi XD

We're currently experiencing a very high load volume and players are having issues getting through the Authenitcation server process, which includes logging in, swapping characters, and loading in/out of some instances. Our teams are on it and hope to have it back to normal as quickly as possible.
Reply
#17
lol, sta je igra tako zanimljiva??

[Image: XeDUK7e.jpg]
Reply
#18
Trenutno igra ima probleme sa serverom, ima previše igrača. Da bi ovo nekako sprečili uveli su login queued. Sva sreća nije kao u LOL-u nekada, ovde se sa ~2500 mesta čeka ~10 min.

Posle ~1h igranja mogu reći da mi je ova igra ostavila najbolji utisak od svih mmorpg igara što sam do sada probao. Kreiranje karaktera ima neverovatno mnogo kombinacija. Da li ćete leteti, biti brzi (Flash) ili akrobata (preskače kuće i hoda po zidovima)... Možete izabrati posebno da kažemo školu magije i školu fizičkih udaraca. Martial Art Sorcerer Big Grin Takođe možete izabrati mentora. Od mentora vam valjda zavise kvestovi. Kod dobrih su mentori Batman, Superman i Wonder Woman. Kod negativaca su Džoker i još 2 nemam pojma koja XD

Gameplay je akcioni. Imate jak i slab udarac (koji se budže kroz iteme i pasivne skillove) + 8 magija koje možete da koristite (troše manu). Možete naučiti mnogo više magija ali samo 8 možete imate dostupne tako da nema kao u WOW i ostalim mmorpg da imate po 30 magija pa morate da pravite kombinacije sa ctrl + 1,2,3,4, alt + 1,2,3... i slično. Tab je Lock on protivnika, Shift je blok, miš levi i desni su slabi i jaki udarci. Mmorpg akcionog karaktera Big Grin Naravno kao i svaka igra početak je prost, iako ćete se tući i sa po 3-4 protivika u isto vreme teško da će vam skinuti više od 10-20% HP.

Grafika je za mmorpg odlična (mislim da je ovo trenutno najlepši mmorpg) što se i očekivalo od Unreal 3 endžina ali je zahtenost jako niska. Sve leti u high bez problema čak i kada ima po 20 igrača pored vas (sve je pretrpano igračima gde god da odete). Koliko sam primetio svi kvestovi su sinhronizovani ne morate čitati.

ps.
Letenje je dosta lepo i jednostavno urađeno.
Reply
#19
Alex zar ja nisam napisao sve mentore ranije u mom postu?? XD
"Your foe is well equipped, well-trained, battle-hardened. He believes his gods are on his side. Let him believe what he will. We have the tanks on ours." Joachim Pfeiff, 14th Krieg Armored

"Some may be able to avoid the judiciaries of the Adeptus Arbites, fewer may be able to face off against the Imperial Guard and the Adeptus Astartes, but let it be known that none can stand against the Officio Assassinorum."
Reply
#20
Ovo je c/p sa nekog drugog foruma XD
Pa reko da podelim utiske i sa vama Toungue


Malo sam se zajbao igram na US serveru. Za razliku od ostalih igara gde treba ponovo skidani EU varijantu igre ovde samo kliknete na US server i izaberete EU server i imate peč od par mb i to je to Big Grin

[Image: us-eu-igra.jpg]

Nego gde ćemo da igramo na PVP ili PVE serveru?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)