Eyeshield 21
#1
[Image: eyeshield21cover.jpg]

Eyeshield 21 (Mangaupdates|MAL)

Genre: Comedy, Shounen, Sports

Plot/Summary:
Mangaupdates Wrote:Wimpy Sena Kobayakawa has been running away from bullies all his life. But when the football gear comes on, things change--Sena's speed and uncanny ability to elude big bullies just might give him what it takes to become a great high school football hero! Enjoy all the bone-crushing action and slapstick comedy that this heartwarming coming-of-age story has to offer.

Uh, ne znam ni gde da pocnem, kao prvo najduza manga koju sam citao Big Grin sa celih 37 tomova!
Definitivno zabavna to moram priznati na vishe mesta sam bio: XD
Pocetak dodushe mi bio malo vishe sporiji kao i dosadno dok se nisu okupili i poceli da igraju a kraj mi je bio malo bzvz zbog previshe preterivanja narocito kad je doshao Taka :/
Ali ipak je to shounen Big Grin
Hiruma mi je definitivno omiljeni lik iz mange i svaka cast na idejama shto je sve odigrano, iako nisam znao pravila americkog fudbala sad znam vishe ali josh uvek neke stvari nisam uspeo da shvatim ali to nije smanjio uzitak nikako.
Ne znam kako su odradili anime, ali mislim da cu to da preskocim.
Svaka preporuka ako volite sport related naslove sa shounen elementima!
The world is my country, science is my religion.
[Image: 2Rv1u]
Reply
#2
Gledao anime i nastavio s mangom. Dosta dobro, istina je sto kazes da su malo pretjerali, slicno kao i sa Prince of Tennis. Hiruma je car, ali Agon pwna Big Grin.
[Image: forumrulesi.gif]
Reply
#3
Izuzetan naslov (iako je kraj dosta srozao utisak) a sto se tice anime-a pa slicno kao i kod Prince of Tennis znaci open ended Anime
Reply
#4
Ne znam mene sport anime/manga nesto ne privlace, ali sam cesto bio prijatno iznenadjen...
[Image: Code_Geass___C_C_by_Alan0605.png?t=1263603582]
Reply
#5
Napokon sam procito tu mangu,puno je bolje nego anime,neki rezultati u animeu i mangu se ne poklapaju,npr u mangi pobijedili su oujou sa 42-40,a u animeu 28-27
Reply
#6
World Championship je bio nepotreban,ali osim toga,nemam zamjerki.
Reply
#7
^Slazem se, manga i anime (da je uspio do kraja) su trebali zavrsiti sa Christmas Bowlom i to bi bilo to, savršen zatvoren krug price
[Image: 76561198098110211.png]
Reply
#8
Šteta što anime nije nikad završen.Mogli su barem napraviti XMas Bowl film.
Reply
#9
Anime nije bio pretjerano popularan u Japanu ali su ga dijelom financirali Amerikanci tacnije iz NFL-a kako bi sport postao populariniji u Japanu, kad to nije upalilo povukli su sredstva isto kao u Europi, i anime su sto prije zavrsili
[Image: 76561198098110211.png]
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)