Digimon Adventure (1999-2000)
#1

[Image: digimontpb.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 54
Žanr: Akcija, avantura, komedija, fantazija, paralelni svijet, znanstvena fantastika
Studio: Toei Animation
Godina: 1999

1. kolovoza 1999, sedmero djece iz Japana odjednom se nađe u čudnoj dimenziji pod nazivom "Digitalni svijet", dok su u ljetnom kampu. Tijekom avantura djeca Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi, Joe i T.K. otkrivaju da su u zemlji u kojoj stanuju digitalna stvorenja pod nazivom "Digimoni". Sprijateljivši se s sedam Digimona, djeca saznaju da imaju sposobnost da pomognu svojim partnerima da digitalno evoluiraju u jače, snažnije oblike koji se mogu boriti s neprijateljima na kratko vrijeme. Postavivši se na noge, djeca počnu tražiti put kući.
[Image: potpis_master1.png]
Reply
#2
Koliko mi se cini digimoni imaju sinhronizovani na srpskom, mozda bi bilo bolje da se odlucis za neku drugu sezonu digimona. inace ja ih ne pratim sad,pratio sam kad sam bio manji Smile.
   [Image: 9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg]
Reply
#3
Za sad sam preveo samo prvu epizodu američke sinkronizacije.
[Image: potpis_master1.png]
Reply
#4
Zasto bi iko prevodio americki dub?
[Image: 76561198041329936.png]
Reply
#5
Što da ne? I ja dosta anime gledam sa eng dubom... Bitno je da ima prevod. Prevodi se rade za ljude koji ne znaju engleski. Njima je sve jedno da li pričaju japanski ili engleski... Eng dub je uvek kvalitetniji od fansub prevoda.
Reply
#6
End dub ima gomilu izmisljotina kao retardirano menjanje starosti likova bez ikakvog razloga. Da ne pominjem menjanje imena.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)